Telcoin Nedir ? TEL Coin Kaç TL ?

tel coin kaç tl

Ethereum tabanlı Telcoin Kripto para birimlerini küresel olarak mobil ağlarla entegre etmeye odaklanan bir projedir. Telcoin 2017 yılında geliştirilmiş ve  Singapur menşeli bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki tam olarak Telcoin Nedir ? TEL Coin Kaç TL ? TEL Coin Toplam Arz ! TEL Coin Nasıl Alınır ? TEL Coin Nereden Alınır ?  

Telcoin Nedir ?

Ethereum tabanlı Telcoin Kripto para birimlerini küresel olarak mobil ağlarla entegre etmeye odaklanan bir projedir. Telcoin 2017 yılında geliştirilmiş ve  Singapur menşeli bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Telcoin (TEL), Ethereum blockchain ağına dayanan ERC-20 token olarak işlev görmektedir. TEL para birimi, telecoin ekosistemindeki e-ticaret web sitelerinde ödeme yapmak için kullanılmaktadır. TEL Coin , ön ödeme ve mobil ödemeli kredi ve faturalandırma platformları arasında daha kolay dönüşümler yapmayı amaçlamaktadır. Söz konusu platform bütün uluslar arası düzenlemelere uygun olarak kalmayı hedeflemenin yanı sıra GSMA operatörleri tarafında özel olarak dağıtılacaktır.

TEL Coin hedeflerine ulaştığında  mobil para ve  faturalandırma platformu arsında herhangi bir sürtünme kalmayacaktır. Telcoin kripto para biriminin lansmanından itibaren , telekom endüstrisi ve blok zincir teknolojisi arasındaki boşluğu kapattığına dair dikkat çekti.

telcoin nereden alınır

TEL Coin Kaç TL ?

TEL Coin Toplam Arz !

TEL Coin Toplam Arz : 100.000.000.000 TEL ‘ dir.

Önerilen Makaleler

TEL Coin Nasıl Alınır ? TEL Coin Nereden Alınır ?  

TELCoin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. TEL Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok Borasada yer aldığını görebilirsiniz. Telcoin Nedir ? TEL Coin Kaç TL ? TEL Coin Toplam Arz !

  • Diğer coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.