Sion Fan Token , Ön Satışa Çıkıyor ! SFT Token !

ön satış coinler

Sion Futbol Kulübü , Bitci borsası ile Token anlaşması sağladı. Anlaşma sonrası Sion Fan Token , bugün bitci borsasında ön satışa çıkıyor . Sion Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? SFT Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Sion Fan Token Nedir ? SFT Token Nedir ?

SFT Token , Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir ve yatırımcılara sunulacaktır. Sizlerde  SFT Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin. Sion Fan Token , 17 Eylül Saat 15:00 da ‘ ön satışa sunulacaktır. İşte Sion Fan Token Detayları ;

 • Listeleme Kodu : SFT Token
 • Toplam Arz : 50.000.000
 • Ön Satış Arzı : 20.000.000
 • Ön Satış Fiyatı : 0,05 Euro
 • Listeleme Tarihi : 25.09.2021 / 15:00

sft token

Önerilen Makaleler

Sion Fan Token Nasıl Alınır ? SFT Token Nasıl Alınır ?

SFT Token 16.09.2021 / 15:00  Bitci borsasında listelendikten sonra satın alabileceksiniz. 20 milyon SFT Token 0.05 €’dan Bitcicoin, TL ve USDT paritesinde satışa sunulacak! . Ön satıştan aldığınız tokenler listeleme tarihi gelmeden önce satılamaz . Listeleme gününden sonra satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

 • Sion Fan Token ön satışına katılmak için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
 • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..