Sonm (SNM) Coin Son 24 Saate 20 Kat Yükseldi!

Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance’da yer alan Sonm (SNM) coin çok ilginç bir şekilde yükselişe geçti. Yaklaşık 24 saat önce 0.1998 Dolar fiyat aralığında işlem göre token, 24 saat içerisinde fiyatından neredeyse %2000 (20 Kat) artarak 4.7 Dolar seviyelerine çıkmayı başardı. Her yatırımcının aklında tek bir soru Sonm (SNM) coin neden yükseliyor?

Sonm (SNM) Coin nedir?

Sonm (SNM) coin, Sonm platformunun Bep-20 ağındaki temel kripto varlığıdır. 

SONM, sis bilgi işlem yapısı kullandığı için bulut çözümlerine ve hizmetlerine uygun bir alternatiftir. SONM’deki bilgi işlem gücü tüketicileri, bulut hizmetlerinden daha uygun maliyetli çözümler elde eder. SONM, en genel durum olan genel bilgi işlemde bilgi işlem gücü sağlar ; bu, çok çeşitli tüketiciler için uygundur.

SONM, gerçek dünya uygulamaları için bir bilgi işlem platformu sağlar: SONM kullanılarak düzenlenen dünya çapındaki hesaplamalar, CGI oluşturmadan bilimsel hesaplamalara kadar çok sayıda görevi tamamlamaya hizmet edebilir. Bir dizi uygulama, değişiklik yapılmadan veya minimum iyileştirmelerle başlatılacaktır.

SONM kaynakları yalnızca veri merkezlerine değil, insanların bilgisayarları ve veri merkezleri (aşırı güç satan) dahil olmak üzere daha geniş bir kaynak yelpazesine dayalıdır. İnsan bilgisayarlarının hem güçlü hem de zayıf yanları vardır. Zayıf taraflar, ilgili hizmetlerin daha az olması, verilerin gizliliğini ve güvenilirliği sağlamanın daha zor olmasıdır. Güçlü taraflar:

Sonm (SNM) Coin neden yükseliyor?

Neredeyse her yatırımcı SNM coinin neden bu kadar fazla yükseldiğini merak ederken, geniş çaplı yapılan araştırmada SNM için herhangi bir haber yada listeleme bulunmuyor.

Kullanıcıların aklındaki sorulardan biriyse bunun bir doldur boşalt strateji olup olmadığı. Doldur boşalt stratejilerinde büyük yatırımcı çoğu zaman kripto varlığı kalkındırır ve yeni yatırımcılar çekmeyi başlar. Bu döngü, çoğu yatırımcıyı içine hapsettikten sonra, büyük yatırımcının varlıkları boşaltmasıyla sonlar.

Binance, SNM coin sayfasında uyarı eklemiştir;

Risk uyarısı: Bu tokenin fiyatı, yüksek oynaklık gösterebilir. Lütfen içerdiği risklerin bilincinde olun ve alım satım yaparken dikkatli olun. Alım satım işlemlerinizden doğan zararların hiçbirinden Binance sorumlu değildir.

  • Son 24 saat içerisinde 0.1998$ fiyat seviyesinden 4.7 Dolar’a kadar yükselmiştir.
  • Çoğu yatırımcı bu denli bir yükselişin geri çöküşünün olacağını söylüyor.

snm binance

SNM Coin Sıkça Sorulan Sorular

SNM nasıl, nereden alınır?

SNM Coin Binance borsasından satın alınır.

SNM coin toplam arzı nedir?

SNM toplam arzı 44.400.000 adettir.

SNM dolaşan arz nedir?

Dolaşan arzı 44.400.000 adettir.

SNM coin kaç yılında çıkmıştır?

SNM 2021 yılında piyasada yer almaya başlamıştır.

SNM ATH’si kaçtır?

ATH rekoru 4.76 Dolar’dır.

SNM coin kaç Dolar?

SNM canlı fiyatına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.