Son Dakika ! Dolar Yükselişi Durdurulamıyor ! Dolar 12 TL !

Abone Ol 

Dün akşam saatlerinde 11.47 ‘i aşarak rekorunu yenileyen Dolarkuru , bugün 11.50 seviyesinden başladı. An titibari ile  Dolar/TL kuru 12 lirayı geçti ! 

Son Dakika ! Dolar Yükselişi Durdurulamıyor ! Dolar 12 TL !

Geçen hafta alınan karar doğrultusunda , Merkez Bankası faizleri 100 baz puan indirmişti ! Merkez Bankası kararından sonra Dolar/TL kuru 12 lirayı geçerek rekor kırdı . Yukarı yönlü sert hareketi devam ediyor.

son dakika haber dolar

Dolarkuru saat 11:39 itibariyle 12,07 TL’ye kadar çıktı.

Döviz yükselişi devam ediyor . Euro , Sterlin de yükselişini sürdürerek , tarihi rekorlarını kırdı !

Euro 13 ,83 TL ‘yi Gördü !

Döviz yükselişi devam eder iken , Euro kurundan da tarihi bir yükseliş geldi . 11:48 saat itibari ile EURO 13,83 TL ‘yi görerek rekor tazeledi .

son dakika euro 14 tl

Sterlin 16,43 TL ‘de Rekor Tazeledi !

Sterlin 16,43 TL ‘yi rekor tazeledi !

sterlin 17 tl

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.