Son Dakika ! Dolar Yükselişi Durdurulamıyor ! Dolar 12 TL !

Dün akşam saatlerinde 11.47 ‘i aşarak rekorunu yenileyen Dolar kuru , bugün 11.50 seviyesinden başladı. An titibari ile  Dolar/TL kuru 12 lirayı geçti ! 

Son Dakika ! Dolar Yükselişi Durdurulamıyor ! Dolar 12 TL !

Geçen hafta alınan karar doğrultusunda , Merkez Bankası faizleri 100 baz puan indirmişti ! Merkez Bankası kararından sonra Dolar/TL kuru 12 lirayı geçerek rekor kırdı . Yukarı yönlü sert hareketi devam ediyor.

son dakika haber dolar

Dolar kuru saat 11:39 itibariyle 12,07 TL’ye kadar çıktı.

Döviz yükselişi devam ediyor . Euro , Sterlin de yükselişini sürdürerek , tarihi rekorlarını kırdı !

Euro 13 ,83 TL ‘yi Gördü !

Döviz yükselişi devam eder iken , Euro kurundan da tarihi bir yükseliş geldi . 11:48 saat itibari ile EURO 13,83 TL ‘yi görerek rekor tazeledi .

son dakika euro 14 tl

Sterlin 16,43 TL ‘de Rekor Tazeledi !

Sterlin 16,43 TL ‘yi rekor tazeledi !

sterlin 17 tl

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.