Ana SayfaAltcoin HaberleriSolidus Ai Tech (AITECH Coin) Nedir?

Solidus Ai Tech (AITECH Coin) Nedir?

Solidus AI Tech borsalarda listelenmeye başladı. İşte tüm detaylar Bilgikripto.com'da

spot_img

Solidus Ai Tech (AITECH Coin), Avrupa’da son derece güvenli bir konumda çevre dostu 8.000 metrekarelik yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) Veri Merkezi inşa etti. Peki tam olarak Solidus Ai Tech (AITECH Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Şimdi Solidus Coini Satın Almak için Kaydolun, Bonus Kazanın!

Solidus Ai Tech Nedir?

Solidus Ai Tech, Devlet Otoritelerinin, Megacorps’un, KOBİ’lerin ve Profesyonellerin Yapay Zeka hizmetlerini dünyalar üzerinden sorunsuz bir şekilde satın alabilecekleri Çevre Dostu Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) Veri Merkezi ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) platformu kuruyor.

Bükreş’teki elektrik maliyetleri de daha ucuz ve internet hızları AB’deki çoğu ülkeden daha hızlı, bu da rakiplerden daha düşük maliyetlerle ve ayrıca daha çevre dostu bir şekilde çalışabileceği anlamına geliyor.

Solidus ayrıca, geliştiricilerin bir kar payı modeli aracılığıyla fayda sağlayacakları, kullanıcılarının lisanslamaları için Yapay Zeka yazılım uygulamalarını başlatmaları için yazılım geliştiriciler için bir pazar yeri başlatacak.

Bükreş’te faaliyet göstererek, düşük maliyetli elektrik ve yüksek internet hızlarının yanı sıra Fikri Mülkiyet (IP) avantajına sahip ve endüstri ortalamasından yaklaşık %40 daha az güç tüketimi.

Çevreci Bilişim

Kripto İklim Anlaşmasının genel amacı, iklim yönetimine öncelik vererek ve tüm kripto endüstrisinin 2040 yılına kadar net sıfır sera gazı emisyonuna geçişini destekleyerek küresel kripto endüstrisini karbondan arındırmaktır. Anlaşmanın iki özel geçici hedefi vardır:

 • 2030 yılına kadar cco imzacıları için elektrik tüketiminden net sıfır emisyon elde etmek.
 • 2025 UNFCCC COP30 konferansına kadar %100 yenilenebilir enerjiyle çalışan blok zincirlerinin benimsenmesini hızlandırmanın yanısıra ilerlemeyi doğrulamak adına cca destekçileri ile standartlar, araçlar ce teknolojiler geliştirmek.

Kripto İklim Anlaşması hem gezegen hem de küresel ekonomi için kazanımlar yaratacak. İklim savunucuları için, hızla büyüyen bir elektrik yükü kaynağından kaynaklanan emisyonları ortadan kaldırabilirler. Temiz teknoloji endüstrisi için, düşük karbonlu çözümlere yönelik önemli bir taleple tamamen yeni bir müşteri sınıfını bünyesine katabilirler. Kripto endüstrisi için, endüstriyi daha sürdürülebilir hale getirerek kriptonun yaygın olarak benimsenmesini desteklemeye yardımcı olabilirler.

Solidus Ai Tech HPC veri merkezi altyapısı, yüksek verimli algoritmalar çalıştıracaktır. İlk danışmadan itibaren, her uygulama için maksimum etkinlik için nasıl optimize edebileceğimizi ve özelleştirilmiş HPC ortamlarımızın müşterilerin ihtiyaçları için nasıl çalışacağını netleştirebileceğiz. İşimizin özünde, müşterilerimize güvenilirlik ve güvenlik sağlamakta ve bunu uygun maliyetli ve çevre dostu bir şekilde yapılmaktadır.

Güvenli, sürdürülebilir bilgi işlem ortamı iklim hedeflerine ve karbon hedeflerine öncelik veren herkes için mükemmel bir çözümdür ve buharlaşan hava soğutma teknolojisi kullanmaktadır. Evaporatif soğutmanın avantajları iyi belgelenmiştir. Bu enerji tasarruflu, çevre dostu teknoloji, kompresörlü klimaya göre %80 daha az enerji tüketir, hava sıcaklığını 12 dereceye kadar düşürür, toz, duman ve hoş olmayan kokuları gidererek hava kalitesini artırır ve kapı veya pencerelerin kapatılmasını gerektirmez . HPC, dağıtılan toplam enerjinin %30 ila %40’ını tüketen çeşitli hava soğutma çözümleri ile halihazırda dünyanın mevcut enerjisinin büyük bir bölümünü tüketiyor. Bu nedenle, sürdürülebilir çözümler uygulamaya acil bir ihtiyaç vardır.

Özel bir yazılım algoritması ve özelleştirilmiş donanım mimarisi kullanan bir adet yüksek performanslı AI HPC Sunucusu, bir ev ampulüne benzer güç kullanır ve tüm malzemeler yenilenebilir. Makinelerin ürettiği ısı, soğuk mevsimde ısınma sağlamak için üretim tesisine yönlendirilecektir.

Yapay Zeka Platformu

Yapay zeka altyapısı devreye girdiğinde, Devlet Yetkilileri, Şirketler, KOBİ’ler ve Profesyoneller çok çeşitli yapay zeka hizmetleri satın alabilecekler.

Veri merkezindeki yazılım ve donanım, hizmetleri, müşterinin kaynaklarını ve yazılım eklentilerini seçebileceği bir müşteri self servis portalı aracılığıyla sunar. Platform aracılığıyla, aşağıdakileri içeren, karmaşık hesaplama yoğun veri analizi görevleri sunulacaktır:

Solidus, platformu aracılığıyla aşağıdakileri içeren karmaşık hesaplama yoğun veri analizi görevlerine hizmet verecek:

 • Sürücüsüz Arabalar
 • Yüz Ve Ses Tanıma
 • Medikal Endüstrisi
 • Sağlık
 • İşe Alım
 • Satış Otomasyonu Ve Potansiyel Müşteri Yaratma.
 • Sanal Asistanlar
 • Trafik Sıkışıklığı / Akıllı Şehirler
 • Sınır Kontrolü / Güvenli Toplumlar
 • Tarım – Sera Otomasyonu

Dağıtılmış defter formatı, dijital para birimi/ödemeler, tapu kaydı, kimlik yönetimi, tedarik zinciri izlenebilirliği, sağlık hizmetleri, şirket kaydı, vergilendirme, oylama (seçimler ve vekalet) ve tüzel kişiler dahil olmak üzere bir dizi devlet ve kamu sektörü uygulamasını desteklemek için kullanılabilir.

AITECH Coin Nedir?

AITECH Coin, Solidus AI Tech ekosistemine güç veren ve platformda listelenen her şeyi satın almak için kullanılabilen tokendır. Fiat para birimi işlemleri, arka uçta sorunsuz bir şekilde AITECH’e dönüştürülür ve AITECH Tokenları ile Blockchain üzerinde tamamlanır.

Solidus, Paypal veya Kredi Kartı gibi geleneksel ödeme şekillerini kabul edecek ve platformda hizmet satın almak için kullanılan AITECH tokenlarının %5 ila %10’u, deflasyonist token ekonomisinin bir parçası olarak yakılacaktır.

 • Token: AITECH
 • Token Türü: ERC20
 • ICO Fiyatı: 1 AITECH = 0.02295 USD
 • Baağış Toplama Hedefi: 20,000,000 TOKEN
 • Toplam Token: 2,000,000,000
 • Token Satışına uygun: 40%

AITECH Coin Kurucusu Kim?

Paul Farhi (Birleşik Krallık Operasyonları Kurucusu ve Başkanı):  Paul doğuştan başarılıdır ve yaptığı her şeyde çok yüksek standartlara sahiptir. Tutkulu bir girişimci ve kariyerinin çok başlarında başarılı bir yatırımcı olarak kendini kanıtladı.

2015 yılında Bitcoin ile tanışana kadar asıl odak noktası Mülkiyet ve Güzel Sanatlardı ve o zamandan beri bir daha arkasına bakmadı. Paul, kariyeri boyunca sağlam bir ağ kurdu ve Solidus Technologies ile Soft Galaxy International arasındaki ortaklığı güvence altına almada etkili oldu.

Paul ileri görüşlü biri ve Ethereum’un iş ispatından hisse ispatına geçeceğini çok erken fark etti, bu da madenciliğin artık Solidus Technologies’in geleceği olmayacağı anlamına geliyor ve Yapay Zeka araştırmasına başladı. O zamandan beri London Business School’da Yapay zeka eğitimi aldı ve yakın gelecekte Solidus Ai Tech için önemli olacak kilit alanları belirledi.

Paul ayrıca, NFT alanına ciddi bir şekilde bakan bir Güzel Sanatlar Şirketinin sahibidir. Paul ayrıca Solidus Ai Tech’in genel Pazarlama çabalarını denetler.

Adrian Stoica (Kurucu ve Uluslararası Operasyonlar Başkanı):

Adrian, Optoelectronica’nın Başkanı ve Soft Galaxy’nin kurucusudur. Donanım ve yazılım olmak üzere iki farklı dünyanın uzmanlığını birleştirme ve Dünya’ya yeni nesil bilgi işlem ve veri işleme sunma misyonuna sahiptir. Bu, dünyanın teknolojik ilerlemesini geleceğe taşıyacak, Ar-Ge ve akıllı cihazlar için yeni kapılar açacak ve şu anda teknoloji ile etkileşim kurma şeklimizi değiştirecek.

Yapay zeka endüstrisi ile iyi bağlantılara sahiptir ve devlet kurumlarıyla yakın bir şekilde çalışır. Uluslararası deneyim ve danışmanlık deneyimi, genel yönetim deneyimi, liderlik becerilerinin yanı sıra girişimcilik ve iş geliştirme becerilerinin bir kombinasyonu ile Yönetici BT danışmanı olarak çalışmaktadır.

Valeriu-Adrian, Yapay Zeka, Siber güvenlik, Askeri / Savunma Sistemleri, Blockchain Teknolojisi ve e-devlet konularına özel odaklanarak geniş bir sektör deneyimine sahiptir. Kamu Yönetimi ve e-devlet için uygulamalara ve merkezi olmayan mimarilere odaklanarak tekno politika ve alternatif yönetişim modellerinde uzmandır.

Aynı zamanda Yapay Zekaya odaklanan ve Blockchain Teknolojisi için çözümler üzerinde çalışan uluslararası bir yazılım mühendisliği şirketinin kurucusudur.

AITECH Coin Yorum, Geleceği!

Solidus Ai Tech (AITECH Coin), 2040 yılına kadar kripto para birimi endüstrisini karbondan arındırmaya odaklanan ‘Kripto İklim Anlaşması’nın güçlü bir destekçisidir. IP ve buharlaşan soğutma yöntemleri sayesinde veri merkez endüstri standartlarına göre %40 daha verimli çalışacak, Geleneksel iklimlendirme yöntemlerinden %80 daha temiz olacağı düşünülüyor.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar