Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSolana 50 Dolara Yaklaştı, Sırada Ne Var? Güncel Yorum, Tahmin ve Analiz

Solana 50 Dolara Yaklaştı, Sırada Ne Var? Güncel Yorum, Tahmin ve Analiz

45,57 dolar pivot noktasına (P1) göre Solana, 42,51 dolar , 39,60 dolar ve en güçlüsü 36,54 dolar destek seviyelerine sahip. Benzer şekilde Solana direnç seviyeleri 48,48 dolar , 51,53 dolar ve 54,44 dolarda yer alıyor.

spot_img

Ethereum’un köklü rakibi Layer 1 projesi Solana, kademeli fiyat artışıyla sessiz sedasız ilerlemeye devam ediyor. Yazı tarihiyle tam 2 ay önce (10/09/23) 17 Dolardan işlem gören proje, bugün yazı tarihi itibariyle 47 Dolar seviyesini aşmış durumda. Solana son 24 saat içerisinde %8 oranında bir atış yakalamış durumda. İşte güncel Solana (SOL) yorum, fiyat tahmini ve teknik analiz verileri

Solana Yükselişe Devam Ediyor – Sol Yorum

Solana’da yer alan artış, altcoin’in 15 aylık direnç seviyesi olan 46 doları aşmasını sağladı. Kripto para birimi şu anda bu seviyenin üzerinde işlem görüyor olsa da, sürdürülebilir momentum günlük mum çubuğunun kapanması ve ardından bu fiyatın bir destek seviyesi olarak test edilmesiyle doğrulanacaktır.

solana yükseliyor analiz tahmin güncel fiyat

Ancak rallinin sürdürülemez bir seviyeye ulaşması ve yatırımcıların kar elde etmeyi tercih etmesi durumunda Solana’nın fiyatı potansiyel bir düşüşle karşı karşıya kalabilir. Desteğin 46 dolarda kaybedilmesi, 36 dolardan toparlanma şansı sunabilir, ancak fiyat bu seviyenin altında kapanırsa yükseliş görünümünü boşa çıkarabilir ve potansiyel olarak SOL’u 31 dolara sürükleyebilir. 

Bitcoin 42.000 Dolar Hedefi Yakın mı? İşte Güncel BTC Yorum ve Analizi

Solana (SOL) Teknik Analiz

Geçtiğimiz iki hafta boyunca FTX, cüzdanındaki kilidi açılmış tüm SOL’leri sistematik olarak satıyor. Buna rağmen Solana rallisi devam ediyor. Buda Solana’nın güçlü bir yatırımcı kitlesine sahip olduğunu gösteriyor. Popüler kripto traderı Jacob Canfield, Solana fiyat artışının devam etmesini beklediğini açıkladı. Açıklamasında şu nedenlere yer verdi;

  • SOL.D – Solana Hakimiyeti Pazarın zirvesinde bile Solana hakimiyeti %3’ü geçemedi.
  • SOLBTC – Şu anda haftalık direnç seviyesinden bir çıkış yaşıyor ve parabolik bir yükseliş potansiyelinin sinyalini veriyor.
  • SOLETH – Solana yakın zamanda haftalık direnç seviyesini kırdı, bu da Ethereum’a karşı parabolik bir yükseliş olasılığını gösteriyor.
  • ETH.D – Ethereum Hakimiyeti. Şu anda uzun vadeli bir trend çizgisinde bir kırılma yaşanıyor ve 200 haftalık hareketli ortalamayı kaybediyor. Şu anda %17 seviyesinde olan Solana, Ethereum’a karşı trendini sürdürürse ve Ethereum 2019-2020 seviyelerine düşerse SOL, bu piyasa döngüsünde önemli bir kazanan olarak ortaya çıkabilir.
  • Kasım 2023 verilerine göre genel Solana fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 26 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken 4 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.

Binance Alım Satım Botları Kullanım Rehberi

Solana Destek ve Direnç Seviyeleri

45,57 dolar pivot noktasına (P1) göre Solana, 42,51 dolar , 39,60 dolar ve en güçlüsü 36,54 dolar destek seviyelerine sahip. Benzer şekilde Solana direnç seviyeleri 48,48 dolar , 51,53 dolar ve 54,44 dolarda yer alıyor.

Binance Alım Satım Botları Kullanım Rehberi

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar