Ana SayfaAltcoin HaberleriSnapmuse (SMX) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Snapmuse (SMX) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Snapmuse.io, eğlence sektörünün web3 finansman platformudur.

spot_img

Snapmuse.io, sosyal medya kanalı sahipleri (YouTuber’lar, Tiktoker’lar), etkileyiciler, oyun stüdyoları, AI projeleri vb. gibi eğlence endüstrisindeki kuruculara olanak sağlar. Peki tam olarak, Snapmuse (SMX) coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır?

Snapmuse (SMX) Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Snapmuse (SMX) Coin Nedir?

Snapmuse.io, eğlence sektörünün web3 finansman platformudur. Snapmuse.com’un kurucuları tarafından geliştirilmiştir. Snapmuse.io, geleneksel finansman platformlarının aksine size sosyal medya yaratıcılarından müzisyenlere ve oyun stüdyolarına kadar heyecan verici projelerin parçası olma fırsatı sunuyor.

Snapmuse.io, sosyal medya kanalı sahipleri (YouTuber’lar, Tiktoker’lar), etkileyiciler, oyun stüdyoları, AI projeleri vb. diğer adıyla “Yaratıcılar” gibi eğlence sektöründeki kurucuların, projelerinin NFT’lerini basmasına ve bunları perakende NFT koleksiyoncularına (diğer adıyla “”) satmasına olanak tanır. Koleksiyoncular”).

Koleksiyonculara (hayranlar ve kullanıcılar), kapalı bir toplulukta en sevdikleri İçerik Oluşturucuya özel erişim satın alma ve özel ödüllerin yanı sıra kanal reklam gelirleri, oyun öğesi satış/abonelik gelirleri ve müzik telif hakları gibi RWA’ya dayalı parasal ödüller kazanma fırsatı veriyoruz.

Snapmuse (SMX) Coin Nasıl Alınır?

SMX coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edin;

  1. Buradan Kaydolun
  2. SMX/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Snapmuse (SMX) Coin Nereden Alınır?

SMX Coin ilk kez Gate.io borsasında listelenecektir. Gate.io 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren en eski kripto para borsaları arasında yer almaktadır. Ayrıca Startup alanına katılarak airdrop kazanabilirsiniz. VIP seviyesinin 1 ve yukarı olması daha fazla airdrop almanıza olanak sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar