Ana SayfaAltcoin HaberleriFoxy Coin Nedir, Nasıl Alınır? (Linea Foxy)

Foxy Coin Nedir, Nasıl Alınır? (Linea Foxy)

Linea ağının popüler memecoini artık borsalarda.

spot_img

Linea ağının ilk memecoini piyasalarda yer almaya başladı. Yoğun bir ilgi gören proje hakkında yatırımcılar bazı soruların cevabını merak ediyor. Peki tam olarak, Foxy Coin (Token) Linea nedir, nasıl alınır, nereden alınır ?

FOXY Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Foxy Coin Nedir? (Linea Foxy)

Foxy linea ağında yer alan ilk meme coindir. Foxy kedi ve köpeklerin dışında tilkiyi tema edinen bir kripto paradır. Memecoin ilk listeleme öncesinde tilkiyi temsil eden Metamask üzerinden swap yapanlara airdrop dağıttı.

Metamask üzerinden swap yapan kullanıcılar 5000 adet Foxy token kazandılar. Linea ağının Surge etkinliğinden sonra piyasalarda yer alması bekleniyor. Linea Surge 3 Milyar TVL’e ulaştıktan sonra yada 6 ay sonra tamamlanacak. Bu neticede ağ çıktıktan sonra ağda yer alan tokenler projeler popüler olabilir.

Fakat ilk bakacağımız yer yine Bitcoin hareketleridir. Bitcoin yarılanması bir sell the news olayı mı yoksa gerçek boğanın başlangıcı mı olacak. Bazı olaylar beklentiyi aldırırken, haberi sattırabilir. Bu neticede BTC halving çok önemli bir olaydır.

Diğer bir yandan ilk memecoinler herzaman bir adım öndedir. Bu noktada Linea Fox Foxy coin Linea ağında öne çıkan bir memecoindir.

Foxy Coin Nedir? (Linea Foxy) Coin Nasıl Alınır?

Gemai coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edin;

  1. Buradan Kaydolun
  2. FOXY/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Foxy Coin Nedir? (Linea Foxy Coin Nereden Alınır?

FOXY satın almak istediğiniz zaman Gate borsasını tercih edebilirsiniz. Gate.io 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren en eski kripto para borsaları arasında yer almaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar