Ana SayfaAltcoin HaberleriNext Gem AI (Gemai) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Next Gem AI (Gemai) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Next Gem AI'nin kalbinde GPT-4, GEMINI AI, MISTRAL AI ve GROK AI gibi sektör liderlerinin de dahil olduğu güçlü bir LLM konsorsiyumu yatıyor .

spot_img

Web3 projelerindeki patlama yatırımcılar için heyecan verici fırsatların yanı sıra önemli engeller de sunuyor. Bu yazımızda Next Gem AI (Gemai) coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır sorularını cevaplayacağız. 

GEMAI Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Next Gem AI (Gemai) Coin Nedir?

Next Gem AI , durum tespitini basitleştirerek ve daha önce tecrübeli yatırımcılara ayrılmış içgörüler sunarak mevcut zorlukların üstesinden geliyor . Bu, yeni gelenlere bile hızlı tempolu Web3 dünyasında gezinme ve uygun araştırma olmadan projelere “taklit etme” tuzaklarından kaçınma gücü verir.

Next Gem AI, mevcut ve yeni kripto projelerine ilişkin mevcut tüm bilgileri çıkarıp analiz eder ve bunları önceden var olan kurallara ve kriterlere göre değerlendirir.

Next Gem AI’nin kalbinde GPT-4, GEMINI AI, MISTRAL AI ve GROK AI gibi sektör liderlerinin de dahil olduğu güçlü bir LLM konsorsiyumu yatıyor . Devasa veri kümeleri üzerinde eğitilen bu yapay zeka modelleri, büyük miktardaki bilgiyi hızlı ve doğru bir şekilde analiz edebilir.

Next Gem AI, bu gelişmiş yapay zeka teknolojilerini kullanarak araştırma sürecini kolaylaştırarak kullanıcıların proje belgeleri, piyasa verileri, blockchain işlemleri, topluluk duyarlılığı, tokenomik ve kod analizi gibi önemli ayrıntılara odaklanmasına olanak tanır.

Next Gem AI (Gemai) Coin Nasıl Alınır?

Gemai coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edin;

  1. Buradan Kaydolun
  2. GEMAI/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Next Gem AI (Gemai) Coin Nereden Alınır?

Gemai Coin ilk kez Gate.io borsasında listelenecektir. Gemai satın almak istediğiniz zaman Gate borsasını tercih edebilirsiniz. Gate.io 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren en eski kripto para borsaları arasında yer almaktadır. Ayrıca Startup alanına katılarak airdrop kazanabilirsiniz.

Gemai Coin Özellikleri ve Faydası

  • Projeler hakkında derinlemesine bilgi vermek için çeşitli yapay zeka modellerini birleştirmek
  • 4,3 Milyon Dolar Tamamen Seyreltilmiş Değer
  • Beta sürümü istek üzerine zaten mevcut
  • Microsoft ve OpenAI’den güvenli altyapı hibesi
  • 8000+ Proje Analizi anında kullanılabilir
  • Hareket halindeyken projeleri analiz etmenize yardımcı olacak Telegram botu
  • Sosyal ve Telegram grupları gibi proje topluluklarından gelen duyarlılık analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar