Shirtum Coin Nedir ? SHI Coin Nasıl Alınır ?

SHI Coin Nasıl Alınır

Kulüp ve oyuncuların , hikayelerini hayranlarıyla paylaşmaları ve doğrudan idollerinden dijital spor hatıraları toplamaya katılmaya davet etmeleri adına dijital varlıkların küresel pazardır. Shirtum Coin Nedir ? SHI Coin Nasıl Alınır ? Shirtum Coin Toplam Arz ! Shirtum Coin Kaç TL ? SHI Coin Kaç TL ? Shirtum 24 Eylül ‘de Gate io borsasında !

Shirtum Coin Nedir ?

Shirtum klüp ve oyuncuların , hikayelerini hayranlarıyla paylaşmaları ve doğrudan idollerinden dijital spor hatıraları toplamaya katılmaya davet etmeleri adına dijital varlıkların küresel pazardır. Shirtum amacı ise , sporcuları yaratıcı bir şekilde güçlendirmek ve hayranları ile hayranları ile doğrudan bir bağlantı kurmaktır. Sporcuların kariyerlerinin en alakalı anlarının ardındaki hikayeleri  ve açıkladıkları özel hikayeleri oluşturmaktadırlar. Ayrıca bu içerikleri NFT ‘ye yerleştirip , hep kripto hem de FIAT kullanıcılarının oyuncular hakkında daha kapsamlı bilgi edindikçe bu NFT leri toplayıp ve takas edebilecekleri pazar yeri oluşturmuşlardır.  Ayrıca kullanıcılar , platform aracılığı ile , kullanıcılar için kişisel olarak oluşturulmuş galeride , her bir hatıra parçasına bağlı sınırlı sayıda jeton toplayabilecekler ve değiştirme imkanları bulunacaktır. Shirtum oyuncu ve binlerce taraftar arasında bir görüntü alış verişinden çok  daha güçlü, doğrudan bir bağlantı oluşturacak ve spor dünyasında koleksiyonculuğun mevcut değer teklifi önemli ölçüde değerlenecektir.

shirtum token coin

Shirtum 24 Eylül ‘de Gate IO Borsasında Listeleniyor !

NFT konusunda , Galatasaray ile anlaşma sağlayarak , büyük bir topluluğa ulaşan Shirtum , bombayı patlattı . Shirtum ekibi , 24 Eylül ‘de SHI Coin ‘in Gateio borsasında listeleneceğini duyurdu .

Shirtum Coin Toplam Arz ! 

Shirtum Coin Toplam Arz : 749.000.000 SHI ‘dir.

Önerilen Makeleler

2021 ‘ in En İyi ICO’su ! SMT Token Ön Satış Başladı !

İnter Fan Token Ön Satışa Çıkıyor ! İnter Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ?

İşte Yeni Çıkacak Fan Tokenler ! Yeni Taraftar Coinleri !

SHI Coin Nedir

SHI Coin Nasıl Alınır ?

Shirtum Coin

lmaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir.  SHI Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz. Shirtum Coin Kaç TL  ? Shirtum Coin Nedir ?

  • SHI alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER LİSTESİ

Brezilya Fan Token , Bitci Borsasında ! BFT Token !
İspanya Fan Token Bitci Borsasında ! SNFT Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
MXGP Bitci İle Anlaştı ! MXGP Fan Token !
Uruguay Fan Token Bitci Borsasında ! AUF Token !

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..