Shiba Inu Ekibi Açıkladı: Shibarium Beta Testnet Başlatılacak

shibarium

En son bloga göre Shibarium beta testnet önümüzdeki iki gün içinde yayınlanabilir. SHIB ekibi, ” Shibarium’a Giriş” başlıklı bir blog ile lansmanın “yakında” olduğunu doğruladı . Blogun ilk satırında “Shibarium Beta piyasaya sürülmek üzere” yazıyor.

Genel olarak, SHIB ekosisteminin Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle genişlemesi ve token’a daha geniş bir kullanım alanı sağlaması bekleniyor.

TestNet, kullanıcılara 2. katman ağının nasıl çalıştığına dair bir anlayış sunarak, sistem hakkında ilk elden deneyim kazanmalarını sağlar. Bu, kullanıcıların L-2 çözümüne aşina olmalarına yardımcı olacak ve geliştiricilere ağ üzerinde ne inşa edecekleri konusunda bir fikir verecektir.

Yeni yayınlanan blogun ilk satırında “#ShibArmy’ye sevinin! Shibarium Beta piyasaya sürülmek üzere ve bu makale aracılığıyla topluluğa netlik sağlamak için bazı temel kavramları tanıtmak istiyoruz” yazıyor . Ekip, Shibarium’un temel kavramlarını ve yatırımcıların 2. katman ağından ne beklemeleri gerektiğini açıkladı.

Shibarium nedir?

Shibarium, güçlü bir Katman 2 blok zinciri ve Shiba Ekosistemine geçiş evrimi olma yolunda ilerliyor. Shibarium’un 2. katmanı, ölçeklendiren ve çözümleri, yeniliği ve güvenliği Merkezi Olmayan Finans Alanına davet eden kolektif bir blok zinciridir.

Bu blok zinciri (L2), SHIB ekosistem belirteçlerinin (SHIB, LEASH & BONE) kullandığı Ethereum blok zincirinin üzerinde çalışır. Katman 2 blok zinciri, ölçeklenebilirlik, daha hızlı işlem süreleri, daha düşük ücretler ve genişletilmiş bir geliştirme çerçevesi avantajları sağlar.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.