SHIB Asla 1 Dolara Ulaşamayacak!

1 dolara ulaşamayacak
Abone Ol 

Kripto para tüccarı ve analisti, SHIB meme tokeninin fiyatta hiçbir zaman fark edilir bir şekilde artmayacağını iddia etti. Cryptocurrency blog yazarı Lark Davis: “SHIB asla 1 dolara ulaşamayacak”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Cryptocurrency Blog Yazarı Lark Davis: “SHIB Asla 1 Dolara Ulaşamayacak”

Shiba Inu, kripto para birimleri arasında piyasa değeri açısından 13. sırada yer almaktadır, ancak token fiyatı hala bir dolardan çok uzakta. Bazı SHIB destekçileri, uzun vadede oranının hala önemli işareti aşacağını umuyor, diğerleri daha kasvetli tahminlere bağlı kalıyor ve SHIB’nin söz konusu fiyata yükselemeyeceğini söylüyor.

Uzman, bu dijital varlık hakkındaki görüşünü göstermek için Twitter’da bir meme yayınladı. Çizim, “gerçeğin parşömeni” arayışında 15 yıldan fazla zaman harcayan bir maceracıyı tasvir ediyor. Parşömeni açtıktan sonra karakter, “SHIB asla 1 dolara mal olmayacak” yazısını keşfeder ve ardından onu şu sözlerle fırlatır: “Aynı şeyi DOGE için de söylediler.”

Önerilen Mkalaleler

Ancak SHIB tokeni, kripto para piyasasındaki düşüş eğiliminin baskısına direnmeyi başardı. Geçen hafta, 7 Eylül’de kripto varlığı, ayın minimum değeri olan 0.00001183 dolara düştü. Bununla birlikte, 9 Eylül’e kadar, sadece iki gün içinde, SHIB oranı %16’dan fazla artarak 0.00001379$’a yükseldi. SHIB’nin toplam hacmi 589.63 trilyon tokendir ve bu, kripto varlığının 1 $ işaretine ulaşmasını engelleyen ana faktörlerden biri olabilir.

Son zamanlarda, toplulukta SHIB madeni para biriktirme eğilimi olmuştur. Mart ayında, büyük bir Ethereum sahibi 6 milyon dolar değerinde 271 milyar Shiba Inu satın aldı. Son zamanlarda bir büyük Ethereum yatırımcısının 7 milyon dolardan fazla 536 milyar SHIB biriktirdiği ortaya çıktı. Temmuz ayında, Shiba Inu ekibi kendi stablecoin‘lerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu ve aynı ay içinde Amerikan görselleştirme stüdyosu The Third Floor ile SHIB: The Metaverse Project’i oluşturmak için bir anlaşma imzaladı.

Sorare NFT kazanmak ve bonuslardan faydalanmak için tıklayınız!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.