Sasa Hisse Senedi Neredeyse 100x Yaptı!

sasa 100x
Abone Ol 

Son zamanlarda neredeyse tüm sosyal medya platformlarında popüler hale gelen ve gündemde sürekli durmayı başaran Sasa Hisse Senedi Neredeyse 100x Yaptı! İşte Sasa ‘nın tüm performansları bu yazımızda! 

Sasa Hisse Senedi Son 1 Yılda Neredeyse 100x Yaptı!

Son dönemde gündemin en önemli ve en çok kazandıran Hisselerin biride Sasa oldu. Sasa herkesi şaşırtarak amansız bir yükselişe imza attı. İşte Sasa ‘nın yazı tarihiyle geçerli tüm performansları;

  • Son 24 saat içerisinde Sasa 7.59% oranın yükseliş yakaladı.
  • Son 1 hafta içerisinde Sasa Hissesi neredeyse %30 oranında bir yükseliş kaydetti.
  • Son 1 ay içerisinde Sasa, neredeyse %100 oranın bir yükseliş kaydetti.
  • Son 3 Ay içerisinde yaklaşık olarak %177 oranında bir yükseliş kaydedildi.
  • Son 1 yıl içerisinde yaklaşık olarak %808 oranın bir yükseliş performansı gösterdi.
  • Son 5 yıl içerisinde Sasa yaklaşık olarak %11.700 oranın bir büyüme kaydetti.
  • 5 yıl Önce 1000 TL değerinde Sasa Hissesi alan bir kişinin, dağıtımlar hariç yaklaşık olarak 117.000 TL civarında kazanç elde etmiştir. Buradaki verilere bedelsiz dağıtımlar dahil edilmemiştir. 


Sasa Nedir?

SASA polyester sektöründeki üretimine 1966 yılında başlamış olup kuruluşundan bugüne, aralıksız yatırımlarıyla hızlı büyüme sürecini hep sürdürdü .SASA, polyester sektöründeki öncülüğünü sürdürmek ve bu konumunu daha da güçlendirmek amacıyla 2000 yılında dünya kimya devi Dupont ile joint-venture tarzı ortaklık kurdu ve DupontSA adını aldı. Devamı

En Güncel Ekonomi Haberleri Bilgi Kripto’da!

İlginizi Çekebilir;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.