Ron Paul, ABD Ekonomisi Hakkında Konuştu!

Ron Paul,
Abone Ol 

Amerikalı yazar, ekonomist ve emekli politikacı Ron Paul, bir röportajda Çin ile Tayvan arasında artan gerilimleri tartışmasının yanı  sıra, ABD ekonomisinden de bahsetti. Paul, ABD ekonomisinin “çöküşünün geleceği” konusunda ısrar ediyor ve ayrıca “borcun tasfiye edilmesi gerektiğini” vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ron Paul ABD Ekonomisiyle İlgili Açıklamada Bulundu!

2008’de Amerika Birleşik Devletleri başkanlığı için eski aday olan Ron Paul , ABD hükümetinin kontrolden çıktığına inanıyor. Paul, sınırlı hükümete, Avusturya ekonomisine, sağlam paraya ve savaş karşıtı inançlara karşı duruşuyla tanınır. Üç gün önce, Teksas’tan eski ABD temsilcisi, mevcut başkan Joe Biden ve yönetiminin gerçeklikten çok uzaklaştığını detaylandırdı.


 

Paul bir tweet’te , “Her geçen gün Biden Yönetimi gerçeklikten daha da uzaklaşıyor” dedi . “Politikacılar hile yapmakla ün salmışlar ama yalan söylemek sabit hale geldiğinde o bile ‘etkililiğini’ kaybetmeye başlıyor. Gerçek [ve] onu söyleyenler, temiz bir nefes alırlar. Hükümet harcamalarının ve Fed enflasyonunun acı veren ekonomik gerçekleri, her Amerikalı’nın yüzüne bakıyor.” Paul’ün kritik tweet fırtınası şöyle devam etti:

‘Yine de bize defalarca yalancı gözlerimize güvenmememiz söylendi – ‘Durgunluk yok’, ‘Enflasyon %0’dı ve bunu daha da pervasız hükümet harcama faturaları takip ediyor. Gerçek dünya Washington DC değil. Gerçek dünya yalanlarla yürüyemez.’

Önerilen Makaleler

Paul ayrıca ABD ekonomisi hakkında da konuştu ve aynı gün Kitco Haber spikeri ile ABD dolarının düşüşü hakkında konuşan Peter Schiff ile benzer bir görüşe sahipti. Konuşma sırasında Paul, Enflasyon Azaltma Yasasını eleştirdi ve tasarının hiçbir şey yapacağına inanmıyor.

Paul Lin’e, “[Federal] borcun tasfiye edilmesinin tek yolu, piyasanın tekrar işlemesi için belirli bir süre boyunca kesinlikle gerekli olan enflasyondur” dedi. “Çöküş gelecek… Borç tasfiye edilmeli. Benim tercihim [ABD hükümeti için] harcamayı bırakmaktır. Bütçeyi dengeleyin. Daha fazla borç biriktirmeyin. Ancak siyasi olarak, Washington’da biraz zaman geçirdikten sonra bu olmayacak.” Paul ekledi:

Ekonominin kaçınılmaz çöküşünden bahsediyorum çünkü bunu karşılayamayacağız ve bu hızla gelebilir. Borç orada ve biz onu normal, onurlu, ahlaki bir şekilde ödemeyeceğiz. Piyasa kazanana kadar devam edeceğiz – Bir temerrüt olmalı ve temerrüt, faturaların basılı parayla ödenmesinden geliyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.