Robert Kiyosaki Çağrıda Bulundu!

Robert Kiyosaki bitcoin
Abone Ol 

Robert Kiyosaki, olası bir büyük durgunluk korkusunu yineleyerek yatırımcıları altın, gümüş ve bitcoin’e yatırım yapmaya çağırdı.

Robert Kiyosaki bir kez daha ABD finansal sisteminin çöküşünü öngörüyor ve Bitcoin satın alma çağrısında bulunuyor

Robert Kiyosaki, Twitter’da ABD hükümetini bir kez daha beceriksizlik ve artan yolsuzlukla suçladı ve abonelere tasarruflarını korumak için alternatif yatırım araçları aramalarını tavsiye etti.

“Düzgün iniş mi? Sert iniş mi? Yoksa acil iniş mi? Acil iniş diyorum. Umarım yanılıyorumdur ama bu benim görüşüm. Ülkede yüksek düzeyde yolsuzluk var, liderleri yozlaşmış. Altın, gümüş ve bitcoin satın alın. Bu, yolsuzluğa ve yetkililerin beceriksizliğine karşı hala en iyi sigortadır,” diye yazdı Kiyosaki.

İlginizi çekebilir

Kiyosaki uzun süredir enflasyon ve petrol fiyatlarındaki sistematik artışın yanı sıra hükümetin daha temiz enerji politikaları zorlamasının Amerikan orta sınıfı için yıkıcı olabileceğine inanıyor.

Bu nedenle Kiyosaki, ekonomik kriz sırasında bir “güvenlik yastığı” görevi görebilecek ilk kripto para birimine ve değerli metallere yapılan yatırımları desteklemektedir.

Geçen yıl, kripto para piyasasındaki büyük bir gerileme sırasında, ünlü bir yatırımcı, ilk kripto para biriminin fiyatı 1.100 dolara düştüğünde daha fazla bitcoin alacağını söyledi .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.