Altlayer Airdrop Testnet

Abone Ol 

Bilgikripto olarak siz değerli okurlarımızın kazançlı çıkması için Airdrop ve Testnet serimize devam ediyoruz. Bu yazımızda Altlayer Airdrop Testnet etkinliğini ele alacağız.

Altlayer Airdrop Testnet

altlayer airdrop

  1. AltLayer Galxe sayfasını ziyaret edin   ve aşağıdaki görevleri tamamlayın.
  2.  Twitter’da @Alt_Layer’ı takip edin , belirlenen Tweet’i retweetleyin ve  AltLayer Discord  kanalına katılın. 
  3. Sepolia ETH’yi Sepolia Testnet’ten  AltLayer Testnet’e ve AltLayer Testnet’ten Rollup köprüsü aracılığıyla yatırın ve çekin . 
  4. Rollup köprüsü aracılığıyla Sepolia Testnet’ten AltLayer Testnet’e ve AltLayer Testnet’ten ERC-20 MSEQ tokeni yatırın ve çekin.
  5. Sepolia Testnet’ten AltLayer Testnet’e ve AltLayer Testnet’ten Rollup köprüsü aracılığıyla ERC-721 MSNFT tokeni yatırın ve çekin.

Tüm görevler tamamlandığında,  özellikle çoklu sıralayıcı turu için OAT NFT rozetinizi alın. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.