Ana SayfaAirdrop & TestnetAltlayer Airdrop Testnet

Altlayer Airdrop Testnet

spot_img

Bilgikripto olarak siz değerli okurlarımızın kazançlı çıkması için Airdrop ve Testnet serimize devam ediyoruz. Bu yazımızda Altlayer Airdrop Testnet etkinliğini ele alacağız.

Altlayer Airdrop Testnet

altlayer airdrop

  1. AltLayer Galxe sayfasını ziyaret edin   ve aşağıdaki görevleri tamamlayın.
  2.  Twitter’da @Alt_Layer’ı takip edin , belirlenen Tweet’i retweetleyin ve  AltLayer Discord  kanalına katılın. 
  3. Sepolia ETH’yi Sepolia Testnet’ten  AltLayer Testnet’e ve AltLayer Testnet’ten Rollup köprüsü aracılığıyla yatırın ve çekin . 
  4. Rollup köprüsü aracılığıyla Sepolia Testnet’ten AltLayer Testnet’e ve AltLayer Testnet’ten ERC-20 MSEQ tokeni yatırın ve çekin.
  5. Sepolia Testnet’ten AltLayer Testnet’e ve AltLayer Testnet’ten Rollup köprüsü aracılığıyla ERC-721 MSNFT tokeni yatırın ve çekin.

Tüm görevler tamamlandığında,  özellikle çoklu sıralayıcı turu için OAT NFT rozetinizi alın. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin!

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar