Ana SayfaAltcoin HaberleriRATS Coin Nedir, Nasıl Alınır?

RATS Coin Nedir, Nasıl Alınır?

RATS, gezegendeki en bol memeli olan fareyle aynı adı paylaşan BRC-20 protokolünü kullanarak BTC Blockchain'inde oluşturulan hayvan temalı kripto para birimidir.

spot_img

Bitcoin ağında üretilen tokenlar gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. BRC20 altyapısında geliştirilen bu tokenler borsa listelemeleriyle ciddi fiyat performansları sergileyebiliyor. O coinelrden biride Rats coin. Rats borsa listelemesinin ardından neredeyse fiyatını 10x’den fazla artırmayı başardı. Rats Token her gün borsada en çok kazandıran varlık olarak yer alıyor. Peki tam olarak Rats brc20 Coin / Token nedir, nasıl alınır?

Şimdi BRC20 Tokenleri ve RATS Token Satın Almak için Kaydolun!

RATS Coin Nedir?

RATS Coin Unisat platformunda geliştirilmiş, BRC20 formatında üretilmiş bir kripto para birimidir. BRC20, Bitcoin ağında geliştirilen varlıkları kapsamaktadır. Örneğin çoğu altcoin Ethereum ve BNB ağında üretilirken, bu format sayesinde Bitcoin ağında da token üretilebiliyor.

Geçtiğimiz günlerde BRC tokenlerinin popüler olacağı Binance borsasının Ordi coini listelemesinden belli oldu. Şu an için en popüler BRC 20 tokenleri: Ordi, Nals ve Rats olarak geçiyor.

RATS Nasıl Alınır?

Rats Token nedir?

RATS, gezegendeki en bol memeli olan fareyle aynı adı paylaşan BRC-20 protokolünü kullanarak BTC Blockchain’inde oluşturulan hayvan temalı kripto para birimidir.

RATS BRC20 Coin Yorum ve Geleceği

Kripto dünyasında her zaman dönemsel bazı ekosistem ürünleri popüler olur. Geçmişte NFT’ler, metaverse ürünleri, oyna kazan hizmetleri vb. Bitcoin ağında yer alan bu tokenler zamanla popüler hale gelebilir. RATS bitcoin ağında geliştirilmiş bir meme tokendir. Şimdiden fiyatını ciddi seviyelere çıkarmıştır.

RATS BRC20 Fiyat Performans

RATS, çok yakın zamanda listelenmesine rağmen 0.00000244$ seviyesinden 0.00007299 çıkış yaptı. Bu denli bir yükseliş en ufak rakamlarda bile ciddi bir kazanç demektir.

rats brc20 coin nedir rats token nedir rats bitcoin nasıl alınır fiyat

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar