Ana SayfaKripto Para HaberleriCathie Wood Solana Desteğini Açıkladı, SOL 65 Doları Geçti.

Cathie Wood Solana Desteğini Açıkladı, SOL 65 Doları Geçti.

spot_img

Solana, boğa gelmeden kendi boğasını yaşamaya devam ediyor. Çoğu yatırımcı Avax, Ethereum peşinde koşarken, Solana rakiplerine fark atarak ciddi bir yükseliş eğilimi yakaladı. Önceki yazılarımızda 60 doları geçmesi durumunda yükselişin devam edeceğini belirtmiştik. Aylık olarak SOL coin neredeyse %200 oranında kazanç sağladı. Bugün yazı tarihiyle %11 oranında bir artış yakaladı. Peki Solana SOL 100 dolar olacak mı işte yorum ve analiz

Solana Ciddi Bir Kurumsal Destek Alıyor. Cathie Wood Övgü Yağdırdı

Ethereum katili Solana, kurumsa yatırımlar anlamında da ivme kazanmaya başladı. Grayscale Solana Trust, geçen hafta GSOL hisse fiyatının 200 doları aşmasıyla büyük bir kurumsal para akışına tanık oldu. Bir noktada GSOL hissesi, Solana spot fiyatına göre %300 gibi şaşırtıcı bir primle işlem görüyordu. Ancak bu hafta indirim artık %100 prime düşürüldü.

Öte yandan Ark Invest’ten Cathie Wood, Solana’ya büyük övgüler yağdırdı. CNBC’nin Squawk Box’ına verdiği röportajda Cathie Wood şunları söyledi:

“Solana gerçekten iyi bir iş çıkarıyor. Ether o zamanlar Bitcoin’den daha hızlı ve daha ucuzdu; Ethereum’u bu şekilde elde ettik. Solana, Ether’den çok daha hızlı ve [daha] uygun maliyetli”.

Wood, Solana’ya olan olumlu hissini dile getirerek onun altcoin’e olan ilgisini vurguladı. Ağ bakımı veya kesinti dönemlerine atıfta bulunan Solana’nın kesinti süresinin Ethereum’a kıyasla gözle görülür derecede daha yüksek olduğunu kabul etti .

Solana 100 Dolar Olacak mı? İşte SOL Yorum ve Analiz

Ekim ayının başından bu yana, protokolde kilitlenen toplam değer (TVL) etkileyici bir şekilde 233 milyon dolar artarak 557 milyon dolara ulaştı. Ayrıca Solana DeFi sektöründeki aktif adresler de artış göstererek son 24 saatte 130.554’e ulaştı.

Ekim ayının başından bu yana, protokolde kilitlenen toplam değer (TVL) etkileyici bir şekilde 233 milyon dolar artarak 557 milyon dolara ulaştı. Ayrıca Solana DeFi sektöründeki aktif adresler de artış göstererek son 24 saatte 130.554’e ulaştı.

solana yorum teknik analiz geleceği

Ancak Solana fiyatının kritik desteği olan 60 doların altına düşmesi durumunda yükseliş hissiyatı artık geçerli olmayacak.

Solana şu an için Major varlıklar arasında en iyi performans gösteren altcoin olarak yer alıyor. Bu nedenle kripto yatırımlarda sepet yapmanın önemini bir kez daha anlıyoruz.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar