Ana SayfaAirdrop & TestnetEML Protocol Coin Nedir?

EML Protocol Coin Nedir?

EML Coin, kullanıcıları ve traderları (platformlar) doğrudan birbirine bağlar, mutabakat algoritmasını basitleştirmek için blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler ve kripto para dolaşım yapıları aracılığıyla hizmetleri uygular

spot_img

EML Protokolü, yalnızca onaylı kullanıcıların katılımına izin veren, Hyperledger Fabric gibi izin verilen özel özel blok zincirini entegre eden uçtan uca bir ödeme platformudur. Startup alanında listelenecek olan EML Coin nedir, nasıl alınır, yorum ve geleceği hakkında soruların cevabı bu yazımızda..

Şimdi, EML Coin Alım-Satımına Başla Bonus Kazan!

EML Protocol Coin Nedir?

EML Coin, kullanıcıları ve traderları (platformlar) doğrudan birbirine bağlar, mutabakat algoritmasını basitleştirmek için blockchain tabanlı akıllı sözleşmeler ve kripto para dolaşım yapıları aracılığıyla hizmetleri uygular, böylece hızlı ve uygun maliyetli bir ödeme platformu sağlar. Üyelik Hizmetleri Sağlayıcısı (MSP) adı verilen ayrı bir hizmet sağlayıcı, onayların yönetilmesinden sorumludur ve Fabric çerçevesinde işlemlerin işlenmesinde yer alır.

EML, mevcut platform işinin ve ödeme sistemlerinin doğasında bulunan zorlukları ve yapısal sorunları ele alarak platform pazarında devrim yaratmayı amaçlıyor.

EML Nasıl Alınır?

EML Token Nedir?

EML Token, adil ücretlendirme ve uygun ödeme çözümleri sunarak mevcut platform piyasa yapısını ortadan kaldırmayı amaçlayan bir protokol ekonomisini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Startup Detayları

  • Başlangıç Zamanı: 2023-11-15 10:00:00 UTC+3 
  • Bitiş Zamanı: 2023-11-16 10:00:00 UTC+3
  • Airdrop: 50,000 USDT

EML Coin Yorum ve Geleceği

EML Protokolü’nün çok güçlü ve muazzam bir potansiyele sahip olması nedeniyle değerinin ve büyümesinin astronomik olacağı tahmin ediliyor . Şu anda EML Protokolü 0,29 dolardan işlem görüyor ve yakında 0,32 dolara kadar yükselebilir . Düşüş boy gösterirse 0.10 desteği çalışabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar