Ana SayfaAltcoin HaberleriEngines of Fury Token Nedir? İlk Listeleme

Engines of Fury Token Nedir? İlk Listeleme

Fury ilk listelemesi gerçekleşiyor.

spot_img

Engines of Fury projesinin yerel tokeni olan Fury token ilk kez borsalarda listelenecek. Listelemeye dair tüm detaylar bu yazımızda. Peki tam olarak, Engines of Fury Token nedir, nasıl alınır?

Engines of Fury Token Nedir?

Engines of Fury, bir meteor çarpmasıyla taşınan mutajenik bir virüsün flora ve faunayı insanlığa karşı çevirdiği zorlu bir alternatif Dünya’da geçen yukarıdan aşağıya bir çıkarma oyunudur. Oyuncular, avlanırken buldukları parçalarla saklandıkları yerleri özelleştirirken, acımasız, anlatıya dayalı bir dünyada gelişmeye çalışıyorlar.

Oyun İçi Boss Dövüşü

Giderek daha güçlü zırhlar ve silahlar ürettikçe ölümcül mutajenik canavarlarla karşı karşıya kalacaklar. İyileşme nadirdir ve hayatta kalmak için, mutantlar onları bitirmeden önce çıkarma noktaları bulmayı gerektirir. Ölüm onlara, topladıkları ve Baskın sırasında yanlarında taşıdıkları her şeye mal olabilir.

Oyunun merkezinde FURY token yer alıyor.

Oyun İçi Sığınak

Engines of Fury Token Nasıl Alınır?

Fury token ilk kez Gate.io borsasında listelenecektir. İlk listelemede satın almak için aşağıdaki adımları tamamlayınız;

1- Buradan Kaydınızı Başlatın.
2- FURY/USDT işlem çiftlerinde ticarete başlayabilirsiniz. 

3- Kayıt ödüllerini almayı unutmayınız. 

Engines of Fury, 2021 yılında benzersiz kalitede, oynaması ücretsiz bir blockchain oyunuyla oyun evrimine öncülük etme vizyonuyla başladı; bu, dünya çapındaki 3,3 milyar oyuncudan oluşan devasa bir kullanıcı akışını tanıtacak ve dahil edecek OYUN haline gelecektir.

Projenin geliştirilmesi neredeyse 3 yıldır sürüyor ve Alpha sürümü halihazırda tamamen işlevsel durumda. Alanında ünlü VC’ler tarafından desteklenen, Fortune500’ün kurucu ortakları ve Başkan Yardımcıları tarafından tavsiye edilen, üst düzey vitrinlerle yayınlanmak üzere imzalanan, önde gelen fırlatma rampaları ve borsalar ve en iyi e-spor takımları ve yayıncılarla ortaklık kuran Engines of Fury, vizyon gerçek oldu.

FURY Token ve Tokenomikler

FURY, Binance Smart Chain’de (BSC BEP-20) yayınlanan birincil oyun para birimi tokenıdır. Yakın gelecekte ek blok zincirlere dağıtılacak (duyurular yakında gelecek). 120 milyon FURY tokeni basılacak ve tokenin akıllı sözleşmesi Hacken tarafından denetlenerek 10/10 güvenlik değerlendirmesi aldı.

FURY token’ın oyun içinde çok yönlü kullanımı vardır:

$FURY Yardımcı Programı

Tokenomik:

Tokenomik: Pasta Grafiği
Tokenomik: Tablo

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar