Ana SayfaCoin Yorum - AnalizPundu Coin Yorum ve Geleceği

Pundu Coin Yorum ve Geleceği

Başarısız bir ön satış, dağıtım ve listeleme.

spot_img

Solana memecoin popülerliği Pundu ile sona ermiş gibi gözüküyor. Başarısız bir ön satış, dağıtım, yüksek likiditiye rağmen eksik borsa listelemeleri, topluluğu küstürme gibi tüm ünvanlara sahip olan Pundu, memecoinler arasında dalga konusu oldu. Bu yazımızda Pundu Coin yorum ve geleceği hakkında analizleri sizlerle paylaşacağız. 

Pundu ve Diğer Yeni Memecoin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Pundu Coin Yorum

Pundu Coin devasa miktarda likidite toplayarak, ciddi bir hype’ı resmen çöpe attı. Bunun ana nedeni güvensizlik, yanlış dağıtım yöntemi. Öncelikle kripto listelemelerinde ilk öncelik topluluğun ve ön satışa katılan katılımcılarındır. Fakat Pundu Coin ön satışa katılan kullanıcıların tokenlerini listelemeden sonra alacağını belirterek ciddi bir güvensizliğe ve ekosistem planına aykırı davrandı.

Bu yöntem sayesinde satışa kimse katılmadı. Fakat arka planda çok fazla Pundu satışı gerçekleşti. Bu satışın nerden yada kimlerden geldiği bilinmesede bir çok kullanıcı malın ilk yatırımcıya yıkıldığı yönünde bir düşünceye kapıldı. Üstelik ön satışa katılan yatırımcılar tokenlerini listeleme esnasında değil, saatler sonra alabildi. Buda popülerliğin yitirilmesine ve güvenin büyük ölçüde zedelenmesine neden oldu.

Otomatik olarak fiyat sürekli düşüşe geçti. 0.064 Dolardan açılış yapan proje kademeli olarak 0.033 – 0,035 arasında dalgalanmaya başladı. Daha binlerce kullanıcı tokenini platformdan çekmedi. Çünkü boğada zarar ettiren ilk memecoin olarak Pundu tarihe geçti. Ön satışa katılan kullanıcılar zararının çıkmasını beklerken, Pundu için hiç olumlu bir gelecek beklemiyoruz.

Pundu Coin Geleceği

Solana memecoinlerini bile zedeleyen Pundu, yatırımcılar, Solana ekosistemi ve Dao Maker hakkında ciddi anlamda olumsuz bir izlenim yarattı. Bundan sonraki evrede binlerce yatırımcı Dao Maker ve Solana ön satışlarından uzak duracaktır.

Bu ön satış ekibin ve piyasa yapıcıların tokenleri bireysel yatırımcılara yıkmaya çalıştığı başarısız bir girişim olarak kaydedildi. Pundu gelecekte çok fazla konuşulmayacaktır. Pundu kendine zarar vermesi yanı sıra Solana ve Dao Maker üzerinde de ciddi zararlar oluşturacaktır.

Bunu önümüzdeki Dao Maker satışlarında rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Fiyat konusunda Pundu kademeli düşüşlere ve dip oluşturduktan sonra yatay seyredebilir. Pundu tüm likiditeyi yakan Slerf‘den bile başarısız oldu.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar