Ana SayfaAltcoin HaberleriBondex (BDXN) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Bondex (BDXN) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Bondex Coin yalnızca Coinlist borsasından ön satışa katılarak satın alınabilir.

spot_img

Coinlist ön satışları tam hızıyla devam ediyor. Bu sefer sahnede Bondex projesi var. Peki tam olarak Bondex (BDXN) Coin nedir, nasıl alınır işte tüm soruların cevabı bilgi kripto haber sitesinde. 

Bondex (BDXN) Coin Nedir?

Bondex, yenilikçi oyunlaştırılmış Mobil Uygulaması ve İş Portalı aracılığıyla profesyonel ağ ortamında devrim yaratıyor ve Web3, kripto, blockchain, NFT’ler, meta veri tabanı ve oyun alanlarında fırsatlar sunuyor.

Aylık bir milyondan fazla aktif kullanıcıya ve bugüne kadar yaklaşık 4 milyon mobil uygulama indirmesine sahiptir. Kârı maksimize eden geleneksel, merkezi yetenek platformlarından farklı olarak Bondex, Web3 paradigmalarını kullanarak kariyer gelişimi, ağ oluşturma, beceri geliştirme ve yönlendirmeler için tokenize edilmiş ödüllerle katılımı teşvik ederek tüm katılımcılar arasında daha adil bir değer dağılımı sağlar.

İtibara dayalı bir sistemi ve açık yönlendirme mekanizmasını entegre eden Bondex, yenilikçi bir şekilde her kullanıcıya ekosisteme katkıda bulunma ve bundan yararlanma olanağı sağlar. Kullanıcılar, profillerini oluşturma, becerilerini doğrulama, arkadaşlarını davet etme, yetenekleri ve şirketleri tanıtma ve tavsiyelerde bulunma gibi faaliyetlere katılarak ödüllerini artırır.

Bu dinamikler bir ağın ekonomik faydalarını demokratikleştirir ve işe alımın herkes için daha verimli olmasını sağlar. Tokenların stratejik kullanımı ve itibar sistemi, değer zincirinde eşitliğe öncelik verir ve kullanıcıları ve yetenekleri katkılarından dolayı ödüllendirir.

Bondex, salt bir yetenek ağı ve pazarının sınırlarını aşıyor; ilk kullanım durumumuz, daha büyük bir vizyonun habercisidir. Çeşitli ekonomik fırsatlar sunmak için yönlendirmeler, blockchain belirteçlerinin kullanımı, ödül modeli ve oyunlaştırma gibi kullanıcı eylemleri aracılığıyla bir topluluk ahlakını teşvik eder.

Ağ özelliklerini, kullanıcı keşfini ve mesajlaşmayı, zincir üzerindeki profesyonel kimlikleri, Eğitim pazarını ve Özel Haber Akışlarını uygulayan Bondex, profesyonel ağ oluşumunu bozmaya hazırlanıyor. Bondex, Sosyal Fi’yi yetenek yönetimiyle harmanlayarak, Web3 teknolojisini geleneksel istihdam modelleriyle bütünleştirerek “İşlerin İnterneti”ni (IoJ) yaratıyor ve profesyonel katılım için dönüştürücü bir geleceğin sinyalini veriyor.

Bondex (BDXN) Coin Nasıl Alınır?

Bondex Coin yalnızca Coinlist borsasından ön satışa katılarak satın alınabilir. Satışa katılmak için karma puanınızın yüksek olması çok önemlidir.

Bondex Topluluğu Satış Detayları
Satış Tarihi 21 Mart 2024, 17:00 UTC – 28 Mart 2024, 17:00 UTC
Jeton Fiyatı $0.08
Hak Kazanma Programı %25’i 75 günlük bir sürenin ardından açılır, kalan %75’i 12 ay boyunca hak kazanır. Token borsası listelemesinin 11 Haziran 2024 veya civarında gerçekleşmesi bekleniyor
Tamamen Seyreltilmiş Ağ Değeri 80 milyon dolar
Toplam Token Arzı 1.000.000.000 BDXN
Tahsis Edilen Tedarik* 50.000.000 BDXN; Toplam arzın %5’i*
Satın Alma Limitleri Minimum 50$
Maksimum 500$
Finansman Yöntemleri USDC, USDT
Hariç Tutulan Katılımcılar Hariç tutulan katılımcılar arasında ABD (ve bölgeleri), Kanada, Çin, Kore Cumhuriyeti ve belirli yargı bölgelerinde ikamet edenler yer almaktadır .
Satış SSS Bondex Topluluk İndirimi SSS
*Ek olarak 31.250.000 BDXN (toplam arzın %3,125’i) Bondex Topluluk Satışı sırasında Bondex’in takdirine bağlı olarak satın alınabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar