Ana SayfaAltcoin HaberleriParam Token Nedir, Nereden Alınır?

Param Token Nedir, Nereden Alınır?

spot_img

Twitter ve diğer sosyal medya uygularımında milyonlarca içerik üretilen Param sonunda borsalarda listeleniyor. İşte Param token nedir, nereden alınır tüm soruların cevabı bu yazıda. 

Listelemeden Önce PARAM Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Param Labs bilgi merkezine hoş geldiniz. Burada projeyle ilgili tüm yararlı bilgileri ve Param Labs ekosistemini destekleyen temel sütunlara ilişkin kapsamlı bir genel bakış bulacaksınız. Param Labs ekosistemi heyecan verici yeni özellikler, ürünler ve IP’ler arası entegrasyonlarla yukarı doğru ölçeklendikçe bu yaşayan belge değişmeye devam edecek.

Param Token Nedir?

Param Labs, oyunlar ve altyapıdan oluşan modüler, birbirine bağlı bir Web3 oyun ekosistemi yaratıyor.

Param Labs, oyuncuların ve geliştiricilerin evidir ve amacımız yeni nesil oyun deneyimlerinin referans noktası olmaktır. Burada, milyonları gerçek dijital mülkiyet haklarıyla güçlendirmek ve değerin kullanıcılara geri dönmesini sağlamak için heyecan verici oyunlar, geliştirici araçları ve altyapı oluşturmak için kaynaklarımızı kullanıyoruz.

Misyonumuz basit; Benzersiz IP’leri geniş bir eğlence ekosisteminde birleştirirken, oyuncuların ve geliştiricilerin oyun deneyimlerinden elde edebilecekleri değerde devrim yaratmayı hedefliyoruz. Bunu başarmak için, oyunların tam potansiyeline ulaşmasını engellediğine inandığımız en yaygın sorunları çözmek için en son araçları ve AI ve Blockchain gibi yeni gelişen teknolojileri kullanacağız.

Param Token çeşitli kanallar aracılığıyla pratik fayda sağlar. Param Havuzlarındaki “Bahis Maçları” için bir ödeme yöntemi görevi görerek oyun deneyimini yükseltir. PARAM sahipleri, oyun içi öğelerde, ürünlerde ve daha fazlasında indirimler dahil olmak üzere özel avantajlardan yararlanır. Staking PARAM ayrıca ortak projelerde ücretsiz token tahsisi alma fırsatı sunarak kullanıcı katılımını teşvik eder. Ayrıca PARAM’ı stake etmek, platformun başlatıcısında oyun keşfini geliştirerek dinamik ve ilgi çekici bir ekosistemi teşvik eder.

Param Token Nereden Alınır?

Param Token satın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. PARAM/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 
  4. Kazandığınız airdropları bu borsaya atarak listelenmeden önce satışa koyabilir ve avantajlı duruma geçebilirsiniz. 

Bu yazımızı okudunuz mu: BAC Games Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Ayrıca Startup alanından listelenme öncesinde airdrop kazanabilirsiniz. Airdrop kazanmak için VIP seviyenizin 1 ve yukarı olması gerekmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar