Ana SayfaAltcoin HaberleriPixelmon (MON) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Pixelmon (MON) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Pixelmon projesinin yerel tokeni ilk kez listelenecek.

spot_img

Uzun süredir testnet aşamaları devam eden Mon Protocol, sonunda Mon coin listelemesini duyurdu. Görevleri yapan kullanıcılar Mon Tokenlerini aldıktan sonra aşağıda yer alan borsaya transfer edebilirler. İşte, Pixelmon (MON) Coin nedir, nasıl alınır, airdrop detayları, hangi borsada listelenecek sorularının cevabı bu yazımızda.

Listelemeden Önce Mon Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Pixelmon (MON) Coin Nedir?

Pixelmon, NFT’lerini toplayıp oyunda kullanabileceğiniz, Pokemon’dan ilham alan bir web 3.0 oyunudur. 2024’ün en büyük oyunlarından biri olma potansiyeline sahip. Bu kılavuz size oyun hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebileceğinizi ve nasıl Mon coin satın alacağınızı göstermektedir. $Mon tokenı Pixelmon’un yardımcı parası olacak ve toplam arzının %30’unu topluluğa sunacağı açıklandı.

Yeniliğin tutkuyla buluştuğu oyun alanında Pixelmon ve Mon Protokolünün son zamanlardaki başarıları, topluluğun gücünün ve merkezi olmayan oyun vaadinin bir kanıtı olarak duruyor. Bu çığır açan olayı derinlemesine incelerken, sadece gerçekleri değil, bu canlı ekosistemi besleyen hikayeleri ve hayalleri de keşfetmeye biraz zaman ayıralım. Bu, Alex Hormozi ve Oprah Winfrey gibi öncülerin ahlak anlayışını yansıtan, her başarının ortak bir zafer ve her mücadelenin büyüklüğe doğru bir basamak olduğu bir yolculuk.

Pixelmon, sanal bir metaevreni keşfedebileceğiniz, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz, savaşlara katılabileceğiniz, Pixelmon’u eğitebileceğiniz, eşya takası yapabileceğiniz ve sanal karakterinizi özelleştirebileceğiniz çok oyunculu bir açık dünya macerası ve Monster Combat Arena RPG NFT oyunudur.

$MON, ilk kullanım durumu olarak Pixelmon ekosistemiyle birlikte başlatılan bir IP protokolü olan MON Protokolünü besleyen ve yöneten bir ERC-20 takas edilebilir tokendir.

Pixelmon (MON) Coin Nasıl Alınır?

MON Coin ilk kez Gate.io borsasında listelenecektir. Listelemeden önce varlıklarınızı borsaya göndererek airdroplarınızı avantajlı bir fiyata satabilirsiniz.

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. MON/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma hazırsınız.

Detaylar

Satış öncesi token arzı: 130.000.000 MON
Token arzı: 1.000.000.000 MON
Satılan toplam token: 180.000.000 MON
Yükseltilmiş: 8.000.000 USD

Bu yazımızı okudunuz mu: BAC Games Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Token bilgisi

Gösterge: MON
Tür: Yardımcı token
Token standardı: ERC-20
Token dağıtımı:
%30 – Topluluk Talebi
%28,8 – Ekosistem Fonu
%15 – Takım
%13 – Stratejik Tur
%6,2 – Topluluk Ön Satışı
%5,2 – Likidite
%1,8 – Lansmana Katkıda Bulunanlar

Pixelmon (MON) Airdrop Detayları

Daha önce PixelMon sayfası üzerinden sosyal medya görevlerini tamamlayan kullanıcılar, MON airdrop aktivitesinden yararlanabilecek. Daha fazla airdrop için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Pixelmon (MON) Hangi Borsada Listelenecek

MON Coin ilk önce Gate.io borsasında listelenecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar