Ana SayfaCoin Yorum - AnalizMasa Token 1 Dolar Olacak mı?

Masa Token 1 Dolar Olacak mı?

spot_img

Kullanıcıların verilerinden kazanç sağlamasına imkan sağlayan Masa Network, her geçen gün yeni ortaklıklara ve gelişmelere imza atıyor. Piyasada neredeyse tüm Major borsalarda listeli olan Token, ciddi bir büyüme yaşadı. Peki Masa Token 1 dolar olacak mı? 

Masa Token Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Masa, önde gelen Merkezi Olmayan Yapay Zeka Verileri ve LLM Ağıdır. Kullanıcılar, yapay zeka uygulamalarına güç sağlamak için verilerinin ve hesaplamalarının sahibi olabilir, bunları paylaşabilir ve bunlardan kazanç elde edebilir. Masa halihazırda 1,4 milyondan fazla tekil kullanıcıyı, 48.000 düğüm operatörünü ve 38 milyon özel veri noktasını bir araya getirdi.

Masa Token %60’dan Fazla Yükseldi!

Projenin kalbinde yer alan Masa Token, yazı tarihi itibaren son 1 hafta içerisinde %63 oranında artış yaşadı. Aşağıda CMC tarafından paylaşılan Masa fiyat performansı yer almaktadır. Masa’nın Base ağına entegre olması ve son zamanda çeşitli ortaklıklara imza atması fiyatta ciddi bir artışa neden oldu.

Ayrıca Masa Coinlist iş birliğiyle %25’e varan staking kampanyası düzenlemektedir. Kampanya kapsamında 8 milyonu geçkin Masa token stake edildi. Uzun vade Masa Token Hodl eden kullanıcılar, boşta duran Masa Tokenlerinden %25 APY oranında kazanç sağlayabiliyorlar. Stake hakkında aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

Masa 1 Dolar Olacak mı?

Geçtiğimiz günlerde Ethereum ETF başvurularının onaylanması altcoin boğa sezonunun daha da yakında olacağını bizlere hissettirdi. Her yıl kripto para dünyasında bir alan ciddi boğa yaşamaktadır. Uzmanlara ve analistlere göre AI (Yapay Zeka) projeleri bir sonraki boğanın parlayan yıldızı olacak.

Bu kapsamda Masa AI alanında en fazla öne çıkan proje olarak yer almaktadır. Yazı tarihi itibariyle proje hacim konusunda ilk 250 token içerisinde yer almaktadır. İlerleyen zamanlarda yer alan ortaklıklar ve geşlişmeler Masa Token’in daha fazla fiyatlanmasına yardımcı olabilir.

Teknik olarak baktığımızda;

  • Mevcut Masa fiyat tahminimize göre Masa fiyatının 24 Haziran 2024 tarihine kadar %228,58 artarak 0,44723 dolara ulaşacağı öngörülüyor .
  • Teknik göstergelerimize göre mevcut duyarlılık Nötr iken Korku ve Açgözlülük Endeksi 76 (Aşırı Açgözlülük) gösteriyor.
  • 25 Mayıs 2024 saat 17:34 verilerine göre genel Masa fiyat tahmini yaklaşımı nötr 11 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 3 düşüş sinyalini işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar