OKEx Borsası , NFT Marketplace’in Dahil Olduğu Merkeziyetsiz Kripto Ekosistemi DeFi Hub’ı Başlatıyor !

nft marketplace

OKEx, 2 Eylül tarihinde merkeziyetsiz finans ve dijital koleksiyon ürünler için kullanıcı dostu bir portal sunan, merkeziyetsiz dijital varlık ekosistemi olan DeFi Hub’ı piyasaya sürüyor. OKEx’in bu yeni merkeziyetsiz ekosisteminde sunulacak olan ilk ürünler NFT Marketplace ve DeFi Dashboard olacaktır. Peki tam olarak , Defi Hub Nedir ? DeFi Dashboard Nedir ? NFT Marketplace Nedir ? OKEx Borsası !

defi hub nedir

DeFi Hub Nedir?

DeFi Hub, OKEx üzerinde merkeziyetsiz yeni bir ekosistem olup, merkeziyetsiz finans ve bölünemez tokenlar (NFT’ler) dünyasına bir portal sağlar. NFT Marketplace’te dijital koleksiyonları satın alabilir, satabilir, ticaretini gerçekleştirebilir ve mint edebilirsiniz. Ayrıca, farklı blok zincirlerinden ve DeFi protokollerinden gelen dijital varlıkları tek bir yerde görüntülemek ve yönetmek için DeFi Dashboard’ı kullanabilirsiniz.

DeFi Dashboard Nedir ?

DeFi Hub Dashboard, kullanıcı dostu arayüzüyle beraber multi-chain (çoklu zincir), multi-wallet (çoklu cüzdan) ve multi asset (çoklu varlık) gibi işlevlere sahiptir. Kullanıcıların, fonlarını token olarak, likidite havuzlarında tutarak ya da NFT’lerde tutulup tutulmadığına bakılmaksızın varlıklarını birden fazla DeFi protokolü veya blon zincirinde tek bir bakışla görüntüleyebilir.

DeFi Dashboard şu anda Uniswap, Yearn, Compound, Maker, Aave ve Sushiswap da dahil olmak üzere 24 farklı DeFi protokolünde ve ayrıca OKExChain, OEC ve Ethereum’u da destekler.

NFT Marketplace Nedir ?

OKEx NFT Marketplace, NFT’lerin satın alınmasını, satılmasını, mint edilmesini ve içe aktarılmasını destekleyen merkeziyetsiz bir multichain platformudur. Primary (birincil) pazar bölümü, OKEx NFT ekibi tarafından seçilen içerik üreticilerinin derlenmiş bir koleksiyonunu içerir. Primary satışlar sabit bir fiyat veya “en yüksek teklifi veren kazanır” açık artırma yöntemine dayanır.  Primary pazarında satılan NFT’lerin yanı sıra platformda oluşturulan ve dışarı aktarılan diğer bütün NFT’ler, yalnızca “Markets” olarak adlandırılan ikincil pazar bölümünde ticarete açılır. OKEx NFT Marketplace’teki tüm ikincil pazar satışları komisyonsuzdur ve kullanıcılar sadece ağ işlem ücretlerini öderler.

Bunlara ek olarak, kullanıcılar kendi NFT’lerini (yalnızca OEC ve Ethereum’da) “My NFT’s” sekmesinde mint edebilir ve “Markets” sekmesinde satabilir.

OKEx Borsası Kayıt İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir ? OKEx ‘e Nasıl Kayıt Olunur ?

Yalnızca 1 kaç dakika içerisinde Dünyanın en büyük dijital para platformu OKEx’e kayıt olabilir ve yeni altın Bitcoin ile tanışabilirsiniz . OKEx kayıt işlemi için aşağıdaki adımları takip etmenizi öneririz . Kayıt esnasında , sizden istenen verileri doğru ve legal bir biçimde girmeniz daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir . Yeni Altın BİTCOİN ile Tanışmanın Tam Zamanı !

  • OKEx Üyelik – 1. AŞAMA

BURAYA TIKLAYINIZ , OKEx kayıt ekranını açın . Açılan ekranda e-posta veya telefon numarası kısmına kayıt olmak istediğiniz yöntemi girdikten sonra, parola sekmesine hesabınıza giriş yaparken kullanmak istediğiniz şifreyi girin .

okex üyelik

  • OKEx Üyelik – 2. AŞAMA

Açılan penceredeki ekranda kutucuğu boşluğa doğru sürükleyerek işleminizi tamamlayınız.

okex kayıt

  • OKEx Üyelik – 3. AŞAMA

Girmiş olduğunuz e-posta adresine veya telefon numarasına OKEx tarafından gönderilen 6 Haneli Kodu ekrandaki boşluğa girin. 60 saniye içinde doğrulamayı gerçekleştirmeyi unutmayınız .

okex üyelik

  • OKEx Üyelik – 4. AŞAMA

OKEx dünyanın en güvenli dijital varlık borsalarından lider konumda olmasına rağmen, güvenlik adımlarını tamamlamamış olan hesaplar  tehlike altında olabilir . Ekranın sağ üst kısmında bulunan Profil sekmesinden gerekli kimlik doğrulamalarını ve hesap güvenliği tedbirlerini yerine getirdikten sonra , üyeliğiniz tam koruma ile aktif hale gelmiş olacaktır.

okex kayıt