Ana SayfaKripto Para HaberleriO Şirketlerin Bitcoin Varlıkları 10 Milyar Doları Aştı!

O Şirketlerin Bitcoin Varlıkları 10 Milyar Doları Aştı!

Bitcoin fiyatı , yazının yazıldığı an itibarıyla son 24 saatte %2,51 artışla 47.238,41 dolardan işlem görüyor. Ticaret hacmi de %28,79 artışla 35,37 milyar dolara yükseldi.

spot_img

Son dönemde Bitcoin’in artışıyla beraber, lider kripto para birimine dip seviyeden yatırım yapan şirketler ciddi seviyede kazanç yaşıyor. Ark 21Shares ve MicroStrategy, Bitcoin varlıklarının değeri 10 milyar doları aştı. 

Şimdi Bitcoin’e Yatırım Yapmak için Buradan Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Ark 21Shares & MicroStrategy’nin Bitcoin Varlıkları 10 Milyar Doları Aştı

Ark 21Shares (ARKB), Bitcoin varlıklarında 1 milyar doları aştığını duyurdu. Toplam 21.455 BTC ve 1,02 milyar dolarlık yönetim altındaki varlığa (AUM) sahip Ark 21Shares, kripto para birimlerine artan ilgiden yararlanarak finansal ufukları yeniden tanımlamaya devam ediyor.

Bu arada Ark 21Shares , son gönderisinde dijital varlıklara, özellikle de Bitcoin’e olan güvenlerinin arttığını da vurguladı. Özellikle, 5 günlük ortalama işlem hacmi, %0,0035’lik dar bir 5 günlük ortalama spread ile etkileyici bir şekilde 81,77 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve bu da güçlü piyasa faaliyeti ve yatırımcı katılımının sinyalini veriyor.

Diğer yandan MicroStrategy, Bitcoin varlıklarının 9 milyar dolara yükseldiğini bildirdi. Bu dikkate değer büyüme, MicroStrategy’nin Bitcoin’deki önemli bir kurumsal yatırımcı olarak konumunu daha da sağlamlaştırıyor ve kripto para birimlerinin artan ana akım kabulü ve benimsenmesini vurguluyor.

Bitcoin yükseliş eğilimini sürdürürken MicroStrategy’nin önemli varlıkları, dijital varlığa ilişkin yükseliş görünümünün ve uzun vadeli yatırım stratejisinin altını çiziyor.

Analistler, bu kilometre taşlarının ve olumlu piyasa duyarlılığının Bitcoin’in fiyat artışını daha da artırabileceğini ve kripto para birimi alanına artan kurumsal ve perakende katılımın önünü açabileceğini düşünüyor.

Bu arada Bitcoin fiyatı , yazının yazıldığı an itibarıyla son 24 saatte %2,51 artışla 47.238,41 dolardan işlem görüyor. Ticaret hacmi de %28,79 artışla 35,37 milyar dolara yükseldi.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar