Ana SayfaAirdrop & TestnetBinance Airdrop : 1 Milyon Adet Polyhedra Token Dağıtılıyor!

Binance Airdrop : 1 Milyon Adet Polyhedra Token Dağıtılıyor!

Binance Web3 Cüzdanı 1 Milyon Polyhedra Token Dağıtıyor. Airdrop detayları makalemizde..

spot_img

Lider kripto para borsası geçtiğimiz dönemlerde Binance Web3 Wallet adındaki kripto para cüzdanını duyurarak, ekosistemde önemli bir aracı sunmuş oldu. Bu kapsamda Binance, Web3 Cüzdan kullanıcılarını ödüllendirmek adına çeşitli etkinlikler düzenliyor. Son duyuruda Binance, çeşitli görevleri yerine getiren Binance Web3 Wallet (Cüzdan) kullanıcılarına toplamda 1 Milyon adet Polyhedra token dağıtacak. İşte Binance Polyhedra Airdrop detayları…

Binance Airdrop : 1 Milyon Polyhedra Token (Web3 Wallet)

Binance Web3 Cüzdanı Airdrop etkinliğine katılmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir;

 1. Buradan Binance hesabı oluşturun.
 2. KYC doğrumlamasını tamamlayın.
 3. Daha sonra Binance Web3 Cüzdanı oluşturun.
 4. Buraya Tıklayın ve Etkinlik Sayfasına ulaşın
 5. binance polyhedra airdrop binance airdrop giveaway
 6. Göreve başla diyerek iki adet görevi tamamlamanız gerekiyor.
 7. binance airdrop
 8. İlk görevi tamamlamak için ZkBridge sayfasına buradan ulaşın. Binance Web3 cüzdanı platforma bağlayın. İstediğiniz miktarda BNB, USDT veya ETH’yi herhangi bir ağda transfer edin.
 9. Binance Borsasından, Binance Web3 Cüzdana (Wallet) Nasıl Kripto Transfer Edilir? Rehber 
 10. İkinci görev herhangi bir NFT’yi başka ağa transfer etmek. Buradan sayfaya ulaşın, herhangi bir ağda yer alan NFT’ninizi başka bir ağa transfer edin.
 11. zkbridge airdrop binance
 12. Eğer NFT yoksa altta yer alan Create an NFT diyerek NFT oluşturabilirsiniz. Bilgi Kripto olarak bizler BNB ve OpBNB ağları arasında transfer yaptık. Bu ağlarda Gas Fee ücreti çok düşüktür.
 13. Sonuç olarak ekranda iki görevde de Görev Tamamlandı yazısını göreceksiniz. Artık 1 Milyon adet Polyhedra Airdropundan ücretsiz hak kazanabilirsiniz.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar