Ana SayfaKripto Para HaberleriAvax, Dogecoin'i Geçerek 9. Sıraya Yükseldi!

Avax, Dogecoin’i Geçerek 9. Sıraya Yükseldi!

10 Şubat 2024 verilerine göre genel Avalanche fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 25 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 3 düşüş sinyalini işaret ediyor.

spot_img

Geçtiğimiz boğanın parlayan yıldızı Avax, son 24 saat içerisinde %10’a yakın artışıyla birlikte tüm kripto varlıklar arasında 9. sıraya yükseldi. Dogecoin Avax’ın yükselişiyle beraber 10. sıraya geriledi. Peki Avax 50 Dolar seviyesine ulaşabilecek mi? İşte en güncel Avax fiyat tahmini, analiz ve yorumlar..

Şimdi Avax’a Yatırım Yapmak için Buradan Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Avax, Dogecoin’i Geride Bıraktı!

Yazı tarihi itibariyle 39,12 Dolar seviyesinden işlem gören Avax tüm kripto paralar arasında 10. sıradan 9. sıraya yükseldi. Avax’ın bu yükselişi Dogecoin’i 10. sıraya gönderdi. Doge son 1 ay içerisinde sadece %3 oranında artış yaşarken, Avax son 1 ay içerisinde %8,59 oranında artış yaşadı.

avax dogecoin sıralama kripto sıralaması

Avax Teknik Analiz

Günlük AVAX/USD grafiği potansiyel bir kırılma senaryosuna işaret ediyor. Başarılı bir kırılma muhtemelen AVAX’ı 43,85 dolara çıkarabilir. Tersine, bir ret, bir sonraki destek bölgesi olan 33,85 dolara doğru geri çekilmeye yol açabilir.

avax teknik analiz, ne olur, grafik fiyat analiz analizler en iyi analiz

Şu anda Göreceli Güç Endeksi (RSI) 54,42 seviyesinde bulunuyor ve bu da satın alma momentumunun yeniden canlandığını gösteriyor. Bu görünümü daha da güçlendiren Müthiş Osilatör (AO), negatif seviyelerden yükseldikten sonra AVAX için artan ivmenin sinyalini veriyor. Ek olarak Yön Hareketi Endeksi (DMI), piyasadaki satıcılara kıyasla daha fazla alıcı saldırganlığı göstererek yükseliş hissini güçlendiriyor.

10 Şubat 2024 verilerine göre genel Avalanche fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 25 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 3 düşüş sinyalini işaret ediyor.

Avax Fiyat Tahmini ve Yorumlar : 50 Dolar

AVAX için Ortalama Yön Endeksi (ADX) şu anda nispeten zayıf bir 13,49 seviyesinde bulunuyor. Bununla birlikte, 25’in üzerine bir yükseliş, negatif Yön Hareketi Göstergesine (-DMI) öncülük eden pozitif Yön Hareketi Göstergesi (+DMI) ile birleştiğinde, AVAX’ın 40 dolara doğru potansiyel yörüngesinin sinyalini verebilir.

Bu iyimser görünüme rağmen, 37 dolar civarında önemli tasfiyeler öngören Tasfiye Isı Haritasının da gösterdiği gibi önümüzde potansiyel engeller var. Yüksek kaldıraç kullanan ve düşük marjlı bakiyeleri koruyan yatırımcılar, özellikle Avalanche’ın (AVAX) 38 dolar eşiğini aşması durumunda artan riske karşı özellikle hassastır.

Hacimdeki dalgalanmalar potansiyel olarak yaklaşan fiyat hareketlerini işaret ettiğinden, piyasa oynaklığı izlenmesi gereken önemli bir faktör olmaya devam ediyor. Hacimdeki bir düşüş geri çekilmeyi tetikleyebilir, yükseliş ise AVAX’ı 50 dolar seviyesine doğru itebilir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar