Ana SayfaCoin Yorum - AnalizNeutron Coin Nedir? NTRN Yorum, Geleceği ve Analiz

Neutron Coin Nedir? NTRN Yorum, Geleceği ve Analiz

Neutron (NTRN) bugün ne kadar? Fiyat grafiği, analiz, yorum, geleceği bu yazımızda.

spot_img

Binance listelemesiyle beraber popüler hale gelen Neutron projesi, kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Bu yazımızda Neutron (NTRN) coin nedir, yorum, geleceği ve analiz verilerini sizlerle detaylı olarak paylaşacağız. 

Neutron Coin Nedir?

Neutron, Akıllı Sözleşmeleri Cosmos ailesi blok zincirlerine CosmWasm kullanarak getiren bir blok zincir ağıdır . Neutron, IBC protokolünü kullanan ağlarla çalışır. Nötron güvenliği (blok doğrulama), Cosmos Hub ağı tarafından Interchain Security kullanılarak sağlanır. Interchain Security , Neutron’un Cosmos Hub’ın doğrulayıcı seti tarafından güvence altına alınmasına olanak tanıyan ve özellikle Neutron blok zinciri için ayrı bir doğrulayıcı setine sahip olmayan bir teknolojidir.

Neutron, Cosmos SDK çerçevesi kullanılarak oluşturulmuştur. Neutron, zincirler arası hesapları (ICA) CosmWasm akıllı sözleşmelerine getiriyor. ICA’lar, modüllerin ve akıllı sözleşmelerin ek kod dağıtmadan yabancı bölgelerdeki işlemleri yürütmesine ve izlemesine olanak tanır.

Projesi, Amacı ve Misyonu

Neutron, geliştiricilerin IBC aracılığıyla bağlanan 50’den fazla blok zincirinden oluşan bir ağ olan Interchain genelinde ölçeklenebilen akıllı sözleşmelere dayalı uygulamalar başlatmasına olanak tanır.

NTRN Token Nedir?

NTRN Token, Neutron ağının yerel kripto para birimidir. İşlem ücretleri Neutron’un ana gelir kaynağını oluşturur. Neutron’un IBC ücret modeli aracılığıyla yerel işlemlerden ve zincirler arası işlemlerden kaynaklanırlar. İşlem ücretleri NTRN veya ATOM tokenlarıyla ödenir.

Neutron (NTRN) Nereden Alınır?

Neutron major borsaların çoğunda listelenmiştir. NTRN satın almak için en güvenilir borsalar şu şekildedir. BinanceGateioHuobi (HTX)

1 NTRN Kaç TL?

Bugün 1 Neutron (NTRN) coin kaç TL sorusunun cevabı bu yazımızda. 1 NTRN ne kadar, 1 adet NTRN token fiyatı. Canlı Neutron (NTRN) TL fiyatı aşağıda yer almaktadır.


 

1 NTRN Kaç USDT (Dolar)? NTRN/USDT

1 Neutron kaç dolar (USDT). Bugün kripto para piyasasında 1 NTRN kaç dolar yapıyor. Canlı NTRN/USDT fiyatı bu yazımızda.

Neutron Bugün Ne Olur? NTRN Coin Teknik Analiz

Neutron bugün ne olur, yükselir mi, düşer mi gibi soruların cevabını merak ediyorsanız, NTRN Coin teknik analiz aracımızdan yararlanabilirsiniz. NTRN kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu NTRN alım-satım derecesini görebilirsiniz. NTRN/USDT için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.


 

NTRN Grafik (Canlı)

Canlı Neutron (NTRN) grafiği aşağıda yer almaktadır. Grafikte saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık performansları görüntüleyebilirsiniz.


Neutron (NTRN) Coin Yorum

Kripto dünyasında iki şey vardır. Bir Binance listeleme öncesi, birde Binance listeleme sonrası. NTRN bu kapsamda Binance listeleme haberiyle 0,36$’dan 0,51$’a kadar yükseliş yakaladı. Haberler her zaman fiyat yükseltir, fakat haber gerçekleşince fiyatlar ne yazık ki düşmeye başlar. Binance listeleme sonrasında NTRN eski fiyatının da altına düştü. Yazı tarihiyle NTRN 0.27$’dan işlem görüyor.

Neutron ntrn binance, neden düşüyor, neden yükseliyor, ne zaman yükselir, ne zaman yükselecek, yorum, yorumları, geleceği, analiz

  • Görselde işaretli alan Binance listeleme haberiyle gerçekleşmiştir. 

Coin yorumu yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Dolaşan arz, tokenomik ve aktiflik. Bu kapsamda NTRN, dolaşan arzı fiyatına göre çok düşük seviyede. Güncel dolaşan arz, 218,465,186 NTRN bildirilmiş. Kripto para boğası gelirse farklı yerlerde görebiliriz.

Neutron (NTRN) Coin Geleceği

Neutron (NTRN) coin geleceği tamamen kripto boğasına bağlıdır. Bitcoin ETF başvuruları ve Nisan 2024’de gerçekleşecek halving yüksek önem taşıyor. Bu kapsamda BTC boğa yaşarsa bir şekilde altcoinlere para akabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ntrn ne zaman yükselir?

NTRN henüz çok yeni bir kripto varlıktır. Boğanın gelmesiyle atağa geçebilir.

Ntrn neden düşüyor?

Haber fiyat yükseltir, gerçekleşince düşüş başlar. Tüm kripto dünyası bu şekildedir.

Ntrn en yüksek kaçı gördü TL?

Ntrn TL cinsinden en yüksek ₺14.94 seviyesini gördü.

NTRN Coin ne işe yarar?

NTRN Coin,  Tendermint BFT’nin üzerinde güvenli blockchain uygulamaları oluşturma sürecini basitleştiren genelleştirilmiş bir çerçevedir.

NTRN Coin kaçıncı sırada?

NTRN tüm kripto para birimleri arasında 330. sırada yer alır.

NTRN dolaşan arzı kaç?

Güncel dolaşan arzı 218,465,186 NTRN’dir.

NTRN arzı sınırsız mı?

Hayır 1.000.000.000 adet ile sınırlıdır.

Neutron arzı sınırlı mı?

Evet 1.000.000.000 adet ile sınırlıdır.

Neutron kime ait? NTRN Coinin sahibi kim?

NTRN Coinin sahibi ve kime ait sorusunun cevabı bildirilmemiştir.

NTRN Delist olur mu?

Neutron dahil tüm projeler yasalar, haberler, hack olayları karşısında savunmasız kalabilir. Bu noktada delist edilemez demek büyük yanlıştır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar