Ana SayfaCoin Yorum - AnalizParibu Coin Nedir? PRB Yorum, Geleceği ve Analiz

Paribu Coin Nedir? PRB Yorum, Geleceği ve Analiz

Paribu Net ağının yerel kripto varlığı PRB Coin nedir, yorum, geleceği, teknik analiz, fiyat bilgisi bu yazımızda.

spot_img

Türkiye’nin en çok kullanılan borsalarından biri olan Paribu, kripto ekosistemine daha fazla katkı sunabilmek adına Paribu Net adında blok zinciri geliştirdi. Bu yazımızda Paribu (PRB) Coin nedir, yorum, geleceği, fiyat, teknik analiz verilerini sizlerle paylaşacağız. 

Paribu (Paribu NET) Coin Nedir?

Paribu Net, sorunsuz ve güvenilir bir veri geçişiyle yeni iletişim ve işbirliği yolları sağlayarak kişileri ve kuruluşları birbirine bağlamak için yaratılmıştır. Paribu Net, kullanıcılar için önemli ölçüde düşük işlem ücretleri elde etmeyi amaçlamaktadır. Paribu Net ayrıca EVM tabanlı akıllı sözleşmeleri de destekliyor. Paribu Net üzerinde DeFi, NFT, oyun gibi merkezi olmayan uygulamalar geliştirebilecek ,meta veri deposu ve etki alanı adlandırma sistemleri oluşturulabilecektir.

Paribu Net’in PRB Coin adında kendi yerel parası vardır. Paribu yerel kripto parası, insanların finans, metaveri, oyun için akıllı sözleşmelerle etkileşime girmesine olanak tanıyacak.

PRB Coin Nedir?

PRB, Paribu Net blok zincirinin yerel kripto para birimidir. PRB kullanım detayları sistem mekanizması aşağıda yer almaktadır.

paribu prb coin token toplam dolaşan maksimum arzı, kaç adet paribu coin var, paribu coin arzı ne kadar

  • Node: Nodelar, Paribu Net’in tüm defterinin kopyasını tutan ve güncel tutan varlıklardır.
  • Doğrulayıcı: Doğrulayıcılar blok üretmeye hazır düğümlerdir.

Paribu Net’te üç tür doğrulayıcı vardır:

  • Aday Doğrulayıcı: Tüm düğümler aşağıdaki durumlarda aday doğrulayıcı olabilir:
    tüm doğrulayıcı gereksinimlerini karşılarlar.
  • Ana Doğrulayıcı: Ana doğrulayıcılar yönetimden sorumludur. Blok mühürleme, blok üretimleri ve yürütülmesi gibi ağın teklifler. Sistemde en fazla 21 ana doğrulayıcı bulunacaktır.
  • Yedek Doğrulayıcı: Yedek doğrulayıcılar ana doğrulayıcı olmayı bekliyor. Sistemde en fazla 11 yedek doğrulayıcı bulunacaktır
  • Staker: Stakerler, aday doğrulayıcılara belirli miktarda PRB coini stake edebilir ve aday doğrulayıcı olması durumunda blok ödüllerinin bir kısmını alabilir.

PRB coin ayrıca kripto para borsalarında işlem görmektedir.

PRB Coin Nereden Alınır?

Paribu coin (PRB) sadece Paribu borsasında listelidir. Paribu sadece Türk kullanıcılara açık bir kripto para borsasıdır.

1 PRB Kaç TL? Paribu Coin Fiyat

Bugün 1 Paribu (PRB) coin kaç TL sorusunun cevabı bu yazımızda. 1 PRB ne kadar, 1 adet PRB token fiyatı. Canlı 1 Paribu (PRB) TL fiyatı aşağıda yer almaktadır.


 

Paribu (PRB) Bugün Ne Olur? PRB Coin Teknik Analiz

Paribu Coin, 2022 yılında kripto boğası sona ererken piyasaya çıktı. Ayı piyasasında ortaya çıkan proje normal olarak kademeli bir şekilde düşüş yaşadı. PRB TRY paritesinde listelidir. PRB için gelişim gösterecek çok seçenek vardır. Fakat ayı piyasasında hiçbir işe yaramaz. Kripto boğasında doğru ataklarla fiyat ciddi seviyelere ulaşabilir.

paribu prb coin neden düşüyor, ne zaman yükselir, yükselecek mi, neden artmıyor, analiz, teknik analiz, kurucusu, kaç tl

Paribu (PRB) Coin Yorum

Paribu (PRB) coin sürekli düşüyor dediğinizin farkındayım. Kripto para piyasasında ayı piyasasında sürekli yükselen bir kripto varlık zor görülür. Ayı piyasasında Bitcoin dahil tüm projeler kademeli olarak yeni dip seviyelerine ulaşır. Bitcoin boğada 68.000 doları görürken, ayı döneminde 15.000 seviyesine kadar düşmüştü. Üstelik ayı zamanında yapılacak olan gelişmelerin hiçbir fayda ve katkısı yoktur. Boğa döneminde bir listeleme haberi bile 2x 5x kazanç sağlarken, ayı döneminde böyle bir kazanç söz konusu bile değildir.

Durum böyle olunca büyük ihtimalle PRB coin yöneticileri marketing’e ayı döneminde ara vermiş olabilir. Bitcoin boğası başladıktan sonra PRB hakkında popülerlik artabilir.

Paribu (PRB) Coin Geleceği

Paribu coin gelecekte yükselmesi için Bitcoin’in boğayı başlatması gerekiyor. Bitcoin ETF başvuruları ve Nisan 2024’de gerçekleşecek halving yüksek önem taşıyor. Bu olaylar boğayı belki başlatabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Paribu coin ne zaman yükselir?

Paribu coinin boğa gelmeden yükselmesi çok zor.

Paribu coin neden düşüyor?

Paribu çok fazla borsada listeli değil. Ayı piyasası kullanıcıları satışa sürüklemektedir.

Paribu coin en yüksek kaçı gördü TL?

Paribu TL cinsinden en yüksek ₺56.19 seviyesini gördü.

Paribu Coin ne işe yarar?

Paribu Coin, Paribu Net blok zincirinin yerel tokenidir.

Paribu Coin kaçıncı sırada?

Paribu tüm kripto para birimleri arasında 3053. sırada yer alır.

PRB dolaşan arzı kaç?

Paribu coin dolaşan arz bilgisi bilinmemektedir.

Paribu coin arzı sınırsız mı?

Hayır 600.000.000 adet ile sınırlıdır.

Paribu coin arzı sınırlı mı?

Evet 600,000,000 PRB adet ile sınırlıdır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar