Ana SayfaAirdrop & TestnetNatix Airdrop Rehberi - Sür Kazan

Natix Airdrop Rehberi – Sür Kazan

Airdrop avcıları, araba sürerek kazanmanın zamanı geldi.

spot_img

Daha önce yürü kazan, koş kazan, izle kazan gibi yüzlerce projeye tanık olduğunuza eminim. Bu sefer dünyada ilk kez sür kazan uygulaması ile kazanç elde etmeye çalışacağız. Peki tam olarak Natix nedir, nasıl çalışır, Natix airdrop rehberi, Bilgi Kripto Airdrop sitesinde.  

35.000 Puan Kazanmak için KOD Alanına w1S=4XmwSx Yazmayı Unutmayın!

Natix Airdrop Rehberi

1. Adım. Natix Drive uygulamasını indirin (Play Store & App Store)

Kayıt Esnasında aşağıda yer alan kodu kullanın: Kod 35.000 bonus Puan İçerir. Hızlıca Liderlik sıralamasına girin. 

Kod: w1S=4XmwSx

2. Adım. Bir hesap oluşturun

3. Adım. Natix Drice kullanarak sürüş yapın ve her ay sürülen KM’lerde ilk 3000’e girin

4. Adım. Daha fazla kazanmak için her ay KM biriktirin

5. Adım. Ödül kazanmak için Sürücü Kartı sahiplerinin ilk %90’ı arasında kalın

Natix Nedir?

Natix Network, akıllı kameralardan oluşan blockchain tabanlı, küresel bir haritalama ağıdır. Kullanıcıları ağa veri katkıda bulunmaya teşvik etmek için “Kazanmaya Yönelik” temelli bir yaklaşım kullanıyorlar.

Natix, yapay zeka destekli bir dünya haritası oluşturmayı hedefliyor. NATIX, kullanıcıları çevrelerinin haritasını çıkarmaya teşvik eder. Toplanan bu veriler, akıllı şehir ve mobilite uygulamaları için kullanılan dinamik haritamıza güç veriyor.

Natix Nasıl Çalışır?

NATIX, gizlilik sorununu çözmek için herhangi bir kamerayı akıllı ve %100 gizlilik uyumlu hale getirmenin en kolay yolu olan, patent bekleyen bir yapay zeka teknolojisi geliştirmiştir. Bu o kadar etkili ki E.ON, City of the Hague ve Deutsche Telekom gibi uluslararası kuruluşlar halihazırda NATIX Yapay Zeka Teknolojisini kullanıyor.

Natix Zealy

Ortalıkta çılgınca dolaşmayanlar için, Ağ Turlarına katılmanın alternatif bir yolu olarak NATIX Network’ün Zealy’sini dahil ettiğimizden emin olduk. Zealy, kullanıcıların XP kazanmak ve skor tablosunda yükselmek için sosyal görevleri tamamlayabilecekleri bir topluluk platformudur. Aylık liderlik tablosunun ilk 3000’i, kendilerinde XP biriktirecek.

  1. Drive& uygulamasını indirin ve bir hesap oluşturun
  2. Bir Zealy hesabı oluşturun
  3. XP kazanmak ve aylık liderlik tablosunda ilk 3000’e girmek için Zealy görevlerini tamamlayın
  4. Daha fazla kazanmak için her ay XP biriktirin
  5. Ödül kazanmak için Zealy Kart sahiplerinin ilk %90’ı arasında kalın

Not: İlk Sürücü veya Zealy Kartlarınızı almak için yukarıda açıklanan kriterleri karşılamanız yeterlidir; daha sonra kart bir sonraki yayın döngüsü için otomatik olarak oluşturulacaktır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar