Ana SayfaCoin Yorum - AnalizChainlink (Link) Coin Fiyat Yorumları ve Tahminleri

Chainlink (Link) Coin Fiyat Yorumları ve Tahminleri

Haftalık zaman dilimi grafiğinin analizi, LINK fiyatının yuvarlanan dip formasyonunun ortasında agresif bir toparlanma kaydettiğini gösteriyor.

spot_img

Link coin 20 dolar seviyesini aştıktan sonra, Bitcoin’e bağlı olarak kademeli düşüş yaşadı. Altcoin yazı tarihi itibariyle son 1 hafta içerisinde %12 artış, son 1 ay içerisinde %2 son olara 1 yıl içerisindeyse %175 oranında artış yaşadı. Fakat link yeni projelere göre daha düşük bir performans sergiliyor. Bu yazımızda Chainlink (Link)  coin yorumları, fiyat tahminleri ve geleceği hakkında verileri paylaşacağız. 

Şimdi Bitcoin Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Chainlink (Link) Coin Fiyat Yorumları ve Tahminleri

Chainlink fiyatındaki 2024 rallisi, iki paralel trend çizgisinin yönlendirdiği bir kanal modeli içindeki hareketine bağlanabilir. Coin fiyatının bu modelin sınırlarından birkaç kez toparlanması, piyasa katılımcılarının bu modeli sıkı bir şekilde takip ettiğini gösteriyor.

link coin yorumları analizleri fiyat tahminleri geleceği

Bu model, bir yılın en düşük seviyesi olan 12,2 dolardan üç ayda %63’lük bir artışa destek vererek mevcut fiyatı 19,98 dolara indirdi. 20 Mart’ta alt sınırdan yapılan son pivot, yalnızca bir haftada %22,8’lik bir artışı ateşledi. 

Bu kanalda devam eden yükseliş aşaması, 23,2 dolar yakınındaki üst trend çizgisi hedefine doğru %16’lık potansiyel bir yükselişe işaret ediyor. Bu formasyon bozuluncaya kadar Chainlink fiyatı dövizdeki toparlanma eğilimini uzatabilir.

Haftalık zaman dilimi grafiğinin analizi, LINK fiyatının yuvarlanan dip formasyonunun ortasında agresif bir toparlanma kaydettiğini gösteriyor. Genellikle piyasanın tabanında görülen bu grafik modeli, yatırımcıların ilgisinin düşüş eğiliminden yükseliş eğilimine doğru açık bir değişimi temsil ediyor.

Bu modelin etkisi altında Chainlink coini 38 dolara kadar iddialı bir yükselişe neden olabilir.

Teknik Gösterge

  • Üstel Hareketli Ortalama: 100 günlük EMA eğimi, alıcılara piyasa düşüşleri sırasında uygun destek sağlar.
  • Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama: MACD ile sinyal çizgisi arasındaki yükseliş yönlü geçiş, satın alma momentumunun kademeli olarak bu varlığa geri döndüğünü yansıtıyor. 

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar