Ana SayfaCoin Yorum - AnalizMode Coin İlk Listeleme Fiyatı / Açılış Fiyatı Ne Olur?

Mode Coin İlk Listeleme Fiyatı / Açılış Fiyatı Ne Olur?

Mode'un amacı, geliştiricilere ve kullanıcılara birinci sınıf uygulamalardan oluşan bir ekosistem oluşturma ve ekosisteme katkılarından dolayı doğrudan ödüllendirilme olanağı sunmaktır.

spot_img

Kripto para piyasası son dönemlerde Mode ağının yerel tokni olan Mode coin listelenmesini konuşuyor. Milyonlarca yatırımcı Mode coin ilk listeleme fiyatı, tahta açılış fiyatı ve kaç dolar olur sorusuna cevap arıyor. Bilgi Kripto yorum sitesi olarak bu soruları sizler için cevapladık. 

Mode Coin İlk Listeleme Fiyatı / Açılış Fiyatı

Mode Coinin OKX, Bybit, Gate.io ve Binance borsasında listelenmesi bekleniyor. Sonuç olarak büyük major borsaların hepsi Mode projesini listeleyecektir. İlk listelemede ilk dolaşan arzının 1.3 Milyar adet olduğu Coin Market tarafından bildirildi. Bu kapsamda iki farklı senaryo bizleri bekleyebilir.

Kötü Senaryo

Mode Coin listelenmesinde kötü bir senaryo gerçekleşirse fiyatın 0.15 – 0.30 Dolar arasında yer alabileceğini tahmin ediyoruz. Özellikle Binance listelenmesi gelmezse beklentimiz bu yönde gerçekleşebilir.

Binance’in hacmi girmeden ilk listeleme sonrasında fiyat yükselişi bizleri beklemeyebilir. Kötü senaryoda diğer major borsaların listelenmesiyle kademeli düşüşler 0.30 – 0.15 dolar arasında fiyat performansı ön görülmektedir.

İyi Senaryo

İyi senaryoda Binance borsasının listelenmesi dahil edilerek, ciddi bir hacim bizleri bekleyebilir. Tahta açılışı 1 Dolar ile 0.40 Dolar arasında yer almasını bekleyebiliriz. 1 Dolar üstü bir açılışta kademeli düşüşler bizleri bekleyebilir. Ortalama fiyat 0.30 ile 1 Dolar arasında yerleşebilir. 

Burada yer alan senaryolar piyasanın anlık durumuna, Bitcoin’in gidişatına ve listelenme faktörlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle her iki senaryoda da doğru hamle yapmak çok önemlidir.

Mode Coin Kaç Dolar Olur?

Mode coin tüm şartlar olumlu olursa 0.30 ile 1 Dolar arasında bir fiayt aralığında olabilir. Olumsuz koşullarda 0.30 altında bir fiyat görebiliriz. Olumlu senaryoda 0.50 cent üstü 1 Dolar arasında bir fiayt bizleri bekleyebilir. Bu nedenle piyasanın listelenme tarihinde mevcut durumuda çok önemlidir.

Diğer Yazılar:

Mode Ne İşe Yarar, Amacı?

Mode’un amacı, geliştiricilere ve kullanıcılara birinci sınıf uygulamalardan oluşan bir ekosistem oluşturma ve ekosisteme katkılarından dolayı doğrudan ödüllendirilme olanağı sunmaktır. Ekosistemin büyümesine yardımcı olan herkesi ödüllendirmenin yolları olarak protokole Sıralayıcı Ücret Paylaşımı ve kullanıcı yönlendirme ücretleri gibi mekanizmalar eklenmiştir. Mode bir sonraki boğada en fazla konuşulan token olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar