Michael Saylor: ‘Bitcoin Tek Umut!’

bitcoin
Abone Ol 

Ekonomik kriz bağlamında yerel bankalara olan güvenini yitiren Lübnan vatandaşları, BTC ve USDT’yi kendilerini enflasyondan kurtarmanın bir yolu olarak görüyor. Michael Saylor: “Bitcoin Lübnan İçin Tek Umut”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Michael Saylor: “Bitcoin Lübnan İçin Tek Umut”

CNBC kanalı tarafından yürütülen bir ankete göre, bu eyaletin sakinlerinin finansal durumlarını iyileştirmek için kripto para birimlerine yönelmekten başka seçeneği yok. Lübnan, Lübnan poundunun değerinin %95’ini kaybettiği ve enflasyonun üç haneli rakamlara ulaştığı 2019’dan bu yana derin bir mali kriz içinde. Lübnan asgari ücreti 450 dolardan 17 dolara düşürüldü.

Bu nedenle, yerel sakinler, ana gelir kaynakları haline gelen kripto para birimlerine giderek daha fazla dikkat ediyor. Görüşülen bir Lübnan vatandaşı, gelirinin %90’ının serbest çalışmadan geldiğini ve kripto para biriminde ödendiğini söyledi.

Saylor’a göre Bitcoin, zorlu ekonomik koşullara rağmen ülkelerinde kalmayı düşünen insanlara umut verdi. Aynı görüş diğer anket katılımcıları tarafından da paylaşılmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Eski MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, krizle boğuşan bu Orta Doğu ülkesi için bitcoin’in tek umut olduğunu tweetleyerek Lübnan vatandaşlarını neşelendirdi.

Saylor, uzun zamandır bitcoin’e uzun vadeli yatırımların güçlü bir savunucusu olmuştur. Düzenleyiciler endüstriyi yasaklamak yerine kontrol etmeye çalıştıkça, zaman içinde ilk kripto para biriminin benimsenmesinin daha geniş bir düzeyde gerçekleşeceğinden emin. Haziran ayında Saylor , bitcoin fiyatının bir daha asla sıfıra düşmeyeceğini söylemişti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.