Metaverse Mühendisliği Bölümü Başlatıldı!

metaverse mühendisliği başlatıldı
Abone Ol 

Jiangsu Eyaletindeki Nanjing Bilgi Bilimi ve Teknolojisi Üniversitesi, Bilgi Mühendisliği Bölümünün adını “Metaverse Mühendisliği Bölümü” olarak değiştirdi.

Yeni çıkan coinlere ilk olarak ulaşmak için hemen buradan Gate.io Borsasına kayıt olunuz!

Çin Üniversitesi Metaverse Mühendisliği Bölümünü Başlattı!

Yeniden adlandırılan fakültenin dekanı Pan Zhigeng, hareketin iş ihtiyaçlarını belirleyeceğini ve bu alandaki şirketler için metaverse uzmanları yetiştireceğini söyledi. Zhigeng’e göre, metaverse artık Nesnelerin İnterneti, blok zinciri, yapay zeka ve akıllı sağlık hizmetleri gibi çok çeşitli teknolojilerin ve uygulamaların bir entegrasyonudur.

Metaverse Engineering öğrencileri akıllı sağlık, akıllı eğitim ve dijital turizm olmak üzere üç farklı alanda çalışmaya hazırlanacak. Üniversiteyi bu alanlarda tanıtmak için üç çalışma grubu kurulacaktır: Metaverse Araştırma Enstitüsü, Akıllı Meteoroloji Araştırma Enstitüsü ve Akıllı Tıp Araştırma Enstitüsü.  Meta veri tabanından uzmanların eğitimi yavaş yavaş küresel bir trend haline geliyor. Bu ay, Meta pazarının önde gelen oyuncularından biri , on Amerikan üniversitesindeki öğrencileri eğitmek için metaverse’ler geliştirmek için Victoryxr ile ortaklık kurdu .

Önerilen Makaleler

Kısa bir süre sonra, Hindistan Teknoloji Enstitüsü (IIT’ler) , blockchain, kripto para birimleri, NFT ve Web3 üzerine eğitim programları oluşturmak için TimesPro çevrimiçi öğrenme platformu ile bir işbirliği  yaptığını duyurdu . Daha önce, Pennsylvania Üniversitesi’ndeki Ivy League’in Wharton İşletme Okulu, Aresty Yönetici Eğitimi Enstitüsü’nün bir “Metaverse Ekonomisinde İşletme” sertifika programı başlatacağını duyurdu .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.