Ana SayfaCoin Yorum - AnalizEthena (ENA) Coin İlk Çıktığında Kaç Dolar Olur?

Ethena (ENA) Coin İlk Çıktığında Kaç Dolar Olur?

Herkesin merak ettiği nokta, Ethena (ENA) ilk listelemede, ilk çıktığında kaç dolar olur? Bir tokenin çıkış fiyatını analiz etmek için toplam ve dolaşan arz gibi verilere göz atmak mantıklı olabilir. 

spot_img

Ethena (ENA) projesi Binance Launchpool alanında yer alarak büyük bir hype kazandı. Proje 2 Nisan tarihinde ENA/BTC, ENA/USDT, ENA/BNB, ENA/FDUSD ve ENA/TRY işlem çiftlerinde listelenecek. Launchpool’a katılan kullanıcılar ve tüm kripto yatırımcıları Ethena (ENA) coin – token ilk çıktığında, ilk açılışta kaç dolar olur sorusunun cevabını arıyor. Bilgi Kripto yorum sitesi olarak sizler için verileri analiz ettik. 

Şimdi Ethena (ENA) Coin Satın Almak için Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Ethena (ENA) Coin İlk Çıktığında Kaç Dolar Olur?

Ethena Coin ilk listelemesi Binance borsasında gerçekleşecektir. Binance dışında ve öncesinde hiçbir borsada listeleme gerçekleşmeyecektir. Bu nedenle listelemeden önce satın alabilir miyim düşüncesiyle dolandırılmayın. Listelemeden önce ENA kazanacağınız tek hizmet Binance Launchpool hizmetidir. BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz ENA kazanabilirsiniz. 

Herkesin merak ettiği nokta, Ethena (ENA) ilk listelemede, ilk çıktığında kaç dolar olur? Bir tokenin çıkış fiyatını analiz etmek için toplam dolaşan arz ve TVL gibi rakamlara göz atmak mantıklı olabilir.

  • Maksimum Token Arzı: 15.000.000.000 ENA 

  • Launchpool Token Ödülleri: 300.000.000 ENA (maksimum token arzının %2’si)

  • İlk Dolaşan Arz: 1.425.000.000 ENA (maksimum token arzının %9,5’i)

Yukarıdaki verilere göre ENA coin ilk arzı 1.425 Milyar adet olacak. Bu kapsamda ilk açılış esnasında fiyat 0.35$ – 2 Dolar arasında bir açılış bizleri bekleyebilir. Maksimum açılış fiyatını 2.5 Dolardan daha yüksek olacağını düşünüyoruz. Fakat bazen hype yüksek olunca kısa süreli fiyat farkları oluşabilir. 

Fiyat 2 üstü açılış yaşarsa kademeli bir düşüş bizleri bekleyebilir. Fakat 0.50 altında açarsa kademeli yükseliş bizleri bekleyebilir. Fiyat boğaya göre 0.40 – 0.95 arasına yerleşebilir. Tabi fiyat popülerliğe yatırımcıya ve haberlere göre değişiklik gösterebilir. 

Burada yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değildir. Bu nedenle kendi riskinizi analiz etmeyi unutmayın.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar