Ana SayfaAltcoin HaberleriMasa Token Staking Başladı! Ciddi Kazanç İmkanı

Masa Token Staking Başladı! Ciddi Kazanç İmkanı

Masa token staking programı başladı.

spot_img

Geçtiğimiz aylarda aktif olan Masa token projesi, projenin büyümesiyle beraber Coinlist iş birliğiyle staking programını duyurdu. Program kapsamında kullanıcılar %25’e Varan APY kazanabilirler. 

MASA Token Staking Artık Ethereum ve Base’de Yayında

Staking, MASA token sahiplerine, MASA ağının gücüne ve büyümesine katkıda bulunurken token ödüllerini güçlendirme olanağı tanır.

Masa, MASA staking programımızın başlatılması için CoinList ile işbirliği yapıyor. Masa, 7 Mart’ta CoinList’teki token satışını tamamladı ve 3.000’den fazla topluluk üyesinden toplam 8,75 milyon dolar sattı. Artık CoinList topluluğunun tamamı MASA’yı CoinList borsasından satın alabilir yada uygulama üzerinden stake edebilir.

MASA Token stake etme artık Ethereum ve Base blockchain’de yayında. Base’de Masa staking, kullanıcıların Base’in düşük gas ücretlerinden yararlanırken etkileyici staking ödüllerine erişmelerini sağlar.

MASA staking programı, token sahiplerine artan, etkileyici getiriler elde etmek için MASA tokenleri için 3, 6 veya 9 aylık 3 farklı kilitlenme süresi arasından seçim yapma fırsatı veriyor

  • 3 Aylık – %15 APY kazanın : Daha hızlı ödüller arayan kısa vadeli stakerlar için mükemmel.
  • 6 Aylık – %20 APY kazanın : Daha güçlü bir taahhütte bulunma karşılığında ödüllendirilmeye hazır olanlar için idealdir.
  • 9 Ayda – %25 APY kazanın: Kazanç potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak isteyen uzun vadeli destekçiler için en uygun seçim.

Hızlı hareket et! Bu stake etme ödülleri yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir ve stake etme havuzu 60 milyon MASA tokeniyle sınırlıdır.

MASA Tokenlarınızı Nasıl Stake Edebilirsiniz?

Adım 1: Masa Staking Uygulamasına gidin: https:app.masa.ai/staking

2. Adım: Cüzdanınızı bağlayın ve oturum açın

Adım 3: Tercih ettiğiniz stake ağını seçmek için açılır menüden Base veya Ethereum’u seçin

4. Adım. Kilitleme sürenizi ve ödül yüzdesini seçin

4. Adım. Cüzdanınızdaki işlemi onaylayın

Adım 5. Başarı! Haberi yaymamıza yardımcı olmak için haberleri X’te paylaşın

6. Adım. Stack tokenlarınızı ve ödüllerinizi görüntüleyin

Başarı ekranında “Bahislerimi görüntüle”ye veya kontrol panelinde “Önceden stake edilmiş”e tıklayın.

MASA token staking işleminizi onayladığınız anda token istiflemeye başlayacaksınız. Staking süresi tamamlandığında ve soğuma süresini tamamladığınızda, MASA jetonlarınızı çekebilecek ve staking ödüllerinizi alabileceksiniz!

Sonuç olarak

Artık MASA stake etme Ethereum ve Base’de yayında olduğuna göre, bu oranlar yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olacağından tokenlarınızı mümkün olan en kısa sürede stake ettiğinizden emin olun. Bu cazip ödülleri Masa Ağı’nın lansmanını kutlamak ve muhteşem küresel topluluğumuza olan minnettarlığımızı göstermek için sunuyor.

MASA, dünyadaki en sağlam ve güvenli Merkezi Olmayan Yapay Zeka Veri Ağını oluştururken, token sahiplerimizin taahhütlerini ödüllendirmeye inanıyor. Sektördeki en rekabetçi stake APY’lerinden bazılarını sunarak, tüm katılımcılara fayda sağlayan canlı ve ödüllendirici bir ekosistem yaratmayı hedefliyor.

MASA tokenlarınızı stake etmeye başlayın ve token ödüllerini biriktirin!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar