Ana SayfaCoin Yorum - AnalizManta Coin Yorum ve Geleceği

Manta Coin Yorum ve Geleceği

Manta Coin ilk listeleme sonrasında Airdrop baskısı yaşasa da, dolaşan arz 251 milyon adet olması projenin kısa süre içerisinde fiyatlanmasına yol açabilir.

spot_img

Manta Network Airdrop ve Binance Launchpool duyurularının ardından en çok merak edilen kripto paralar arasında yer almayı başardı. Proje dünyanın en büyük borsasında listelenerek büyük bir imaj yaratmayı başardı. Bu yazımızda Manta Coin yorum ve geleceği hakkında görüşlerimizi sizlerle paylaşacağız. 

Manta Coin Satın Almak için Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Manta Coin Yorum

Manta Coin ilk listelemesi Binance borsasında gerçekleşecek. İlk listelemede dolaşan arzın 251 Milyon adet olması fiyatın 1 dolar seviyesinden rahatlıkla fazla olacağını bizlere gösteriyor. Beklenen TVL 500 700 Milyon Dolar arası varsayarsak fiyatın 2-4 Dolar arasında yer alması bizi şaşırtmaz.

Fakat bu ilk listeleme esnasında fiyat farklılıkları çok fazla olabilir. A borsasında 5 dolarken b borsasında 2 dolar olarak açılış yapabilir. Bu tamamen borsaların içeriye alma stratejisinden ibarettir. Bu noktada en güvenilir Binance borsasını seçmenizi tavsiye ederiz.

Uzun vadede Tia gibi bir performans bizi bekler mi bilinmez fakat. Boğada Sei, Sui, Aptos, Tia, Manta, Linea, Starknet gibi projelerin ön plana çıkması muhtemel olacak.

Manta Coin Geleceği

Manta Coin ilk listeleme sonrasında Airdrop baskısı yaşasa da, dolaşan arz 251 milyon adet olması projenin kısa süre içerisinde fiyatlanmasına yol açabilir. Elbette piyasada Airdrop satışlarını toplamak için hazırda bekleyen avcılar yer alacaktır. Dip noktasını gördükten sona balinalar meydana çıkacaktır. Uzun vadede arz artmadan kendi artışını yaşayabilir.

Daha önce Tia airdrobunu satan kullanıcılar sosyal medya üzerinden pişmanlıklarını dile getiriyor. Manta’nın bu tarz bir performans yakalaması yatırımcı için bir sonraki Airdropların ne kadar değerli olabileceğini gösterebilir.

Fakat 5 yıllık bir gelecekte dolaşan arzın artması ve kripto yatırımcı sayısının çoğalmasıyla fiyat dengesini kurabilir. Burada ayı piyasasını baz almıyoruz. Ayı için çok gerekli bir ortam değil. Nisan ayında Bitcoin Halving var. Kripto piyasası BTC yarılanmalarında genellikle ciddi artış yaşamıştır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar