Ana SayfaEkonomi HaberleriYerli Teknoloji Markası Reeder, Büyümeye Devam Ediyor!

Yerli Teknoloji Markası Reeder, Büyümeye Devam Ediyor!

Türkiye'nin yerli teknoloji firması Reeder, vizyoner bakışlarla büyümeye devam ediyor.

spot_img

Türkiye’nin yerli teknoloji markası Reeder, Borsa İstanbul üzerinde yer almaya başladığı günden beri ciddi bir büyüme kaydetti. Yerli firma, akıllı telefonlar, tablet, bilgisayar, akıllı ev araçları ve çeşitli teknolojik aletleri ile sektörün öncüleri arasında yer almayı başardı. 

Reeder Hissesi ile Büyümenin İlk Adımı

Reeder Teknoloji 13-14-15 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplamayla birlikte büyümenin ilk adımını attı. Yerli firma toplam 2 milyar TL halka arz büyüklüğüne ve 4,2 milyon yatırımcıya ulaşarak rekor seviyede bir halk arz gerçekleştirdi. Yatırımcısının yanında olan firma arzda hissesini 9.30 TL’den satışa sundu. Yazı tarihiyle bir adet Reeder hissesi 23,92 TL’den işlem görüyor.

Teknoloji alanında çeşitli katkılar sunan Reeder, yatırım konusunda da ciddi kazançlar sağlamaya devam ediyor.

Yenilikçi Akıllı Telefonlar ile Kullanıcı Dostu

Yerli teknoloji firması üstün özellikleri bütçe dostu rakamlarla kullanıcılara sunuyor. Üstelik akıllı cep telefonları çeşitli kampanyalarla tüketicinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Firmanın amiral gemisi modeli olan Reeder S23 Pro Max ciddi satış rakamlarıyla birlikte rekor bir talebi karşılıyor.

P13 Blue 20ürün P13 Blue Max 4ürün P13 Blue Max Lite 1ürün P13 Blue Max Pro 3ürün P13 Blue Plus 2ürün S19 Max 3ürün S19 Max Pro 1ürün S19 Max Pro S 2ürün S23 Pro Max 1

Firmanın tüm cep telefon modellerine buradan ulaşabilir, ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Reeder akıllı telefon dünyasında yeni bir soluk getirerek, benzer ürünlerin ve fiyatların önüne geçmeyi çoktan başardı.

ReeDükkan ile Kullanıcılara Tam Hizmet (200. Dükkan)

Yerli teknoloji firması tüm Türkiye üzerinde ReeDükkan ağı kuruyor. Firma yazı tarihi itibariyle 200. mağazanın açılışını duyurdu.

Reeder 200. dükkan

ReeDükkanlar, kullanıcılara üstün hizmet vermek için kurulmuş Reeder Teknoloji’yi temsil eden mağazalardır. Bu dükkanlar içerisinde yerli teknolojinin gücünü keşfederken, teknoloji konusunda eğitim almış uzmanlar sizler için hazırda beklemektedir.

reeder kampanya remark kampanya redükkan nedir nasıl

ReeDükkan’lar çeşitli kampanyalar ile kullanıcıları bekliyor. 31 Ocak 2024 tarihine kadar ReeDükkan’lardan S19 Max 64 GB alan kullanıcılar ReeMark takip cihazını ücretsiz kazanıyor.

ReeSwap İle Hızlı Değişim

Teknoloji konusunda en çok can sıkan durum teknik servis yada müşteri hizmetleridir. Bu konuyu fark eden Reeder, çok hızlı bir çözüm olan ReeSwap hizmetini kullanıcılarına sunuyor.

reeswap reeder değişim

ReeSwap teknik servis sürecini beklemeden telefonunuzu yenileyebileceğiniz acil değişim hizmetidir. Bu hizmet ReeDükkan’lar aracılığıyla çok hızlı bir şekilde gerçekleşebiliyor. Ayrıca eski Reeder marka telefonlarınız bu dükkanlarda değişim kampanyasından yararlanabiliyor.

Akıllı Cihazlar ile Teknolojiye Yön Veriyor

Reeder Akıllı telefonların yanı sıra çeşitli akıllı cihazlarıyla kolay bir yaşama imkan sağlıyor. Reeder tarafından sunulan akıllı cihazlar şu şekildedir;

  • Apollo: Apollo BT hoparlör üstün ses kalitesiyle her ortama uyum sağlıyor.
  • KIDdo2: Ebeveynler için kurtarıcı. KIDdo2 çocuk saati ile çocuğunuzu an ve an takip edin.
  • ALFREED: Zaman her kişi birer hazinedir. Bu hazinenizi korumak için Alfreed’i evinize davet etmelisiniz. Alfreed, yüksek performansıyla üstün hizmet sunan akıllı robot süpürgedir.
  • Remark: Kaybolan eşyalar, evcil hayvanım nerede sorusunu yok eden bir teknoloji. Remark bir takip cihazıdır.
  • Reeder S2 Max: Fit kalmanız için gerekli yaşam koçu bu saatte.

  • Reefit S2 Lite: Günlük hayat için yaşam koçu olan bir bileklik.

Reeder bu akıllı cihazların yanı sıra Televizyon, Tablet ve Notebook modelleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Bu Teknolojinin Arkasında Vizyoner Kimlikler Var

Geleceğe yön veren bu teknolojinin arkasında Sezen Sungur Saral ve Uygar Saral yer alıyor.

sezen sungur saral

Sezen Sungur Saral 2018 yılında Garanti BankasıKAGİDER ve Ekonomist Dergisi iş birliği ile 12.si düzenlenen Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nın birincisi olmuştur. Saral 2019 yılındaysa Dünyanın en prestijli iş dünyası organizasyonu kabul edilen EY Yılın Girişimcisi Ödülleri tarafından Yılın Kadın Girişimcisi Seçilmiştir. 

uygar saral

Bu büyümenin arkasında vizyoner bir bakışa sahip olan Uygar Saral yer alıyor. Uygar Saral, dünya üzerinde yer alan inovasyonları ve gelişmeleri kültürümüzle birlikte tüm dünyaya duyuruyor. Sayın Saral, en itibarlı iş dergisi Fortune Türkiye tarafından 2017 yılında Türkiye‘nin 40 yaş altı en başarılı 19. yöneticisi ödülüne sahiptir. 

Vizyoner Bakışlar Blockchain Dünyasına Girebilir

Dünya üzerinde yer alan teknolojik gelişmeleri ülkemizde en üstün kaliteyle sunan Reeder, akıllı çağın sözleşmeleri olan Blockchain teknolojisiyle buluşmaya yakın olabilir.

Sonuç olarak yerli teknoloji markası her geçen gün büyümeye ve kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor. Reeder kimileri için teknolojik bir kurtarıcı, kimileri için geleceğin yatırım aracı olarak büyümeye devam ediyor. Buradan Reeder web sitesini ziyaret ederek ürün, hizmet ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar