Linea Park Airdrop

Airdrop avcıları, yakın gelecekte Linea Coin tüm borsalarda listelenecek, Linea Park görevlerini tamamlayarak listeleme öncesinde LXP kazanabilirsiniz.

spot_img

Linea, ConsenSys tarafından geliştirilen tip 2 sıfır bilgili Ethereum Sanal Makinesidir. Linea projesine ait olan Linea Coin borsalarda listelenmeden öne airdrop yoluyla kullanıcılara dağıtılacak. Bu kapsamda 6 hafta boyunca sürecek olan Linea Park görevleri, airdrop avcılarını bekliyor. Avcılar mobil ve bilgisayar üzerinden çeşitli görevleri tamamlayarak LXP kazanacaklar. İşte Linea Park Airdrop detayları..

Linea Nedir?

Linea, Ethereum üzerine kurulu yeni nesil dapp’lere güç veren ConsenSys zkEVM’nin bir sonraki evrimini temsil ediyor.

Linea, maliyet veya ölçeklenebilirlik sınırlamaları olmaksızın yenilik yapabilecek yeni nesil Ethereum geliştiricilerine güç verecek. Ethereum 2.0’ın vaadini yerine getirmek için çalışan ölçeklendirme çözümleri kümesinin ortasında Linea, Ethereum’un geçmişini ve bugününü potansiyeline ve geleceğine bağlayan bir geçiş hattıdır. Latince “line” anlamına gelen Linea’daki inşaatçılar kendilerini web3’te mümkün olanın en ileri noktasında bulacaklar ve aynı zamanda ConsenSys’in önde gelen web3 altyapısı ve araçlarının çok eskimiş yollarına geri dönebilecekler.

linea park lxp görevleri nasıl yapılır rehber linea airdrop

Linea Park Airdrop Rehberi

  1. Layer3xyz tarafından desteklenen Linea Park web3 sayfasına gidin .
  2. Cüzdanınızı bağlayın ve  İnsanlığın Kanıtı durumunu tamamlayın.
  3. İnsalık kanıtı için ilk kademede zkpass seçenerek OKX borsasıyla kolayca doğrulama yapın. OKX KYC doğrulaması olmadan kabul etmez.
  4. İkinci kademede iki tane doğrulama tamamlamanız gerekmektedir. En kolay Clique ve Open ID ile tamamlayabilirsiniz. Biri mail diğeri Twitter doğrulamasıdır. Twitter’da 50’den fazla takipçiniz olması gerekmektedir. 
  5. İnsanlık kanıtını tamamlamazsanız kazandığınız puanlar geçersiz sayılır.
  6. LXP kazanmak ve özel ödüllerin kilidini açmak için 10 bölgeye girin  .
  7. Görevleri tamamlamak için Linea ağında Ethereum’a ihtiyacınız vardır. Gate.io yada OKX borsalarından direk Metamask cüzdanınıza transfer edebilirsiniz.

Sonuç

Linea Park görevleri 6 hafta sürecek her hafta başka görevler duyurulacak. Tamamladığınız görevler neticesinde LXP kazanacaksınız. Bu LXP’ler Linea Coin listelemesinde Linea Coine dönüştürülecektir.

Ne kadar fazla görev tamamlarsanız o kadar Linea XP kazanırsınız. Bu nedenle görevleri zamanında ve hepsini yapmak çok önemli. Linea projesi Binance dahil tüm borsalarda listelenme potansiyeline fazlasıyla sahiptir.

Diğer Coin Airdrop ve Ödülleri:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar