Ana SayfaAltcoin Haberleriİpor Protocol (IPOR) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

İpor Protocol (IPOR) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

IPOR, tamamen topluluk odaklı bir DAO'ya dönüşmeyi planlıyor.

spot_img

IPOR Fusion, perakende katılımcıları, protokoller, fonlar/fon yöneticileri ve DAO hazineleri için otomatik getiri optimizasyonuna olanak tanıyan bir meta DeFi toplama, yürütme ve istihbarat motorudur. Peki tam olarak İpor coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır? Tüm soruların cevabı Bilgi Kripto haber sitesinde. 

IPOR Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

İpor Protocol (IPOR) Coin Nedir?

Bu, DeFi’deki en büyük kredi piyasası protokolleri olan Aave, Compound, DAI DSR ve Lido tarafından zincir üzerinde yayınlanan bilgilerle DeFi’de ortalama borçlanma maliyetini temsil eden bir getiri eğrisi oluşturmak için yapılan ilk girişimdir.

IPOR Protokolü iki ana bölümden oluşur:

1. DeFi için gösterge faiz oranı (“Endeks”). Şu anda stETH, USDT, USDC ve DAI için mevcuttur. Bunlar, Ethereum ekosistemindeki zincir üzerinde kamu malları hesaplanır ve yayınlanır.

2. Yukarıdaki piyasalar için 28, 60 ve 90 günlük faiz oranı swapları için oranlar teklif eden bir faiz oranı türevi DEX’ler (“IRD’ler”) paketi.

IPOR faiz oranı swapları 28, 60 ve 90 günlük vadelerde (sürelerde) mevcuttur ve 500 katına kadar kaldıraç sunarak sermaye açısından son derece verimli olmalarını sağlar.

IPOR, tamamen topluluk odaklı bir DAO’ya dönüşmeyi planlıyor. IPOR Labs, mülkiyeti IPOR DAO’ya devrediyor ve IPOR Protokolünün tam mülkiyeti ve kontrolü IPOR token sahiplerinde olacak. IPOR laboratuvarları katılmaya ve tekliflerde bulunmaya devam edecek; ancak nihai onay DAO aracılığıyla merkezi olmayan bir şekilde olacaktır.

İPOR Coin Nasıl Alınır?

İpor coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edin;

  1. Buradan Kaydolun
  2. IPOR/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

IPOR Coin Nereden Alınır?

IPOR satın almak istediğiniz zaman Gate.io borsasını tercih edebilirsiniz. Gate.io 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren en eski kripto para borsaları arasında yer almaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar