Kyber Network Crystal v2 Nedir ? KNC Coin Kaç TL ?

kn coin nedir

Kyber Network, geniş bir kaynak yelpazesinden gelen likiditeyi, herhangi bir merkezi olmayan uygulamada anında ve güvenli kripto alışverişine güç sağlamak için birbirine bağlayan blok zinciri tabanlı bir likidite merkezidir.  Peki tam olarak Kyber Network Crystal v2 Nedir ? KNC Coin Nedir ? KNC Coin Nasıl Alınır ? KNC Coin nereden Alınır ? Kyber Network Toplam Arz !

Kyber Network Crystal v2 Nedir ?

Kyber Network, herhangi bir merkezi olmayan uygulamada (DApp) güvenli ve anında işlemler sağlamak için çeşitli kaynaklardan gelen likiditeyi toplayan bir likidite protokolleri merkezi olarak bilinmektedir.  Kyber Network, merkezi olmayan finans (DeFi) için likidite altyapısıdır. Bir likidite merkezi olarak Kyber, DApp’ler, Cüzdanlar, DEX’ler, Toplayıcılar ve kullanıcılar gibi alıcılar için en iyi oranları sağlamak için çeşitli kaynaklardan gelen likiditeyi birleştirir. Kyber‘deki işlemler tamamen zincirlemedir ve bu nedenle tamamen şeffaf ve doğrulanabilirdir.

Kyber’deki tüm işlemler zincir üzerindedir, bu da herhangi bir Ethereum blok gezgini kullanılarak kolayca doğrulanabilecekleri anlamına gelir . Projeler, tokenlerin anında yerleşimi, likidite toplama ve özelleştirilebilir bir iş modeli gibi protokolün sunduğu tüm hizmetlerden yararlanmak için Kyber‘in üzerine inşa edilebilir.

Kyber, herkesin, merkezi bir borsa gibi üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan jetonları anında takas etmesine izin veren ilk araçtır. Kyber’in benzersiz mimarisi, geliştirici dostu olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da protokolün uygulamalarla ve diğer blok zinciri tabanlı protokollerle kolayca entegre edilmesini sağlamakatdır.

DeFi’nin birçok kullanım durumu ve olasılığı vardır. Bu nedenle, tek bir likidite protokolü, tüm likidite sağlayıcıların, alıcıların ve diğer piyasa katılımcılarının ihtiyaçlarını karşılayamaz. Kyber‘in likidite merkezi mimarisi, geliştiricilerin ve Kyber ekibinin, farklı likidite ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı bir şekilde yeni protokoller geliştirmesine ve genel Kyber Network‘e entegre etmesine olanak tanır.

Kyber Network Crystal v2

KNC Coin Nedir ?

Kyber Network Crystal (KNC), bir ERC-20 yardımcı program belirtecidir ve Kyber Network’ün ayrılmaz bir parçasıdır. KNC, Kyber ekosistemindeki farklı paydaşları birbirine bağlayan yapıştırıcıdır.

KNC, token sahiplerinin teşvik sistemini belirlemede, geniş bir paydaş tabanı oluşturmada ve Kyber Network’teki yeni yeniliklerin yarattığı değeri yakalamada kritik bir rol oynamasına izin verir. KNC sahipleri, ağdaki protokollerden işlem ücreti almak için pay ve oy kullanırlar. Daha fazla işlem yapıldıkça ve yeni protokoller eklendikçe daha fazla ödül üretilir.
KNC dinamiktir ve likiditeyi ve büyümeyi daha iyi desteklemek için KyberDAO tarafından yükseltilebilir, oluşturulabilir veya yakılabilir. Holding KNC, DeFi için oluşturulan tüm önemli yenilik ve likidite protokollerinde pay sahibi olmak anlamına gelir.

yber Network Crystal (KNC), Kyber Network ağı üzerinde yapılan takas işlemlerinde kullanılması için çıkarılan bir tokendir. Üç görevi vardı ve genel olarak sıralayacak olursak :

  1. İşlemler sonucu belli bir miktar alınmaktadır. Toplanan bu KNC varlıklarının bir kısmı deflasyonu engellemek amacıyla yok edilir.
  2. İşletmeler KNC satın alarak bir çok farklı kripto türü üzerinden ödeme alabilmeleri sağlanmaktadır.
  3. İşletmeler KNC kullanımını arttırmak için diğer işletmelere önerdiğinde ödül olarak KNC verilmektedir.

KNC Coin

KayberDAO

Kayber 2020 Temmuz ‘ da yayınladığı bir geliştirme ile KyberDAO’yu devreye aldı. KyberDAO, Kyber Network için merkeziyetsiz otonom bir organizasyon ve KNC sahiplerinin Kyber Network yönetişim sürecinde söz sahibi olmasını mümkün kılmaktadır.

KNC sahipleri artık belirteçlerini KyberDAO’ya aktararak, Kyber Network’ün geliştirilmesi ve işletilmesi ile ilgili çeşitli teklifleri oylayabiliyorlar. Sürece katılanlar ortalama iki haftada bir sistemin elde ettiği işlem gelirlerinden komsiyon kazanıyorlar. Bu işlemi yapanlar “staker” olarak isimlendiriliyor (DeFi ekosisteminde genel bir tanım) ve KNC stakerları şu anda yıllık yaklaşık yüzde 12,8’lik bir gelir elde edibiliyorlar. Elbette bu oran Kyber Network’ün ticaret hacmine ve diğer bazı parametrelere bağlı olarak değişebiliyor.

Kyber Network Kurucuları !

Kyber Network, gelişimine 2017 yılında başlamıştır ve Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edildi . Proje Loi Luu, Victor Tran ve Yaron Velner tarafından kuruldu ve şu anda merkezi Singapur’da bulunmaktadır.

KNC Coin Kaç TL ?

Kyber Network Toplam Arz !

Kyber Network Toplam Arz : 174.916.139 KNC ‘ dir.

Önerilen Makaleler

KNC Coin Nasıl Alınır ? KNC Coin nereden Alınır ?

Kyber Network almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Kyber Network   alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Kyber Network Crystal v2 Nedir ? KNC Coin Nedir ? KNC Coin Nasıl Alınır ? KNC Coin nereden Alınır ? Kyber Network Toplam Arz !

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • KCN Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.