Kripto Analisti Açıkladı, Bitcoin Yükselmeden Önce Bir Sarsıntı Yaşayabilir

bitcoim peter brandt
Abone Ol 

Kripto para analisti, ilk kripto para biriminin fiyatının yükselmeye başlamadan önce güçlü dalgalanmalara maruz kalabileceğine inanıyor. Peter Brandt: “Bitcoin yükselmeden önce başka bir sarsıntı yaşayabilir”

Peter Brandt: “Bitcoin yükselmeden önce başka bir sarsıntı yaşayabilir”

Peter Brandt “Belki başka bir sallama, ardından bir şınav. Ama hey, bu sadece bir tahmin ve bulabildiğimiz en iyi tahmin, ”diye tweet attı.

23 Mayıs Salı günü, dünyanın ilk kripto para birimi bitcoinin  oranı 27.500 dolara yükseldi. Son bir gün içinde fiyatı %2 artan bitcoin’in piyasa değeri şu anda 530 milyar dolar, günlük işlem hacmi ise 12.6 milyar dolar. Bitcoin’in kripto pazarındaki payı şu anda %44.5.

CoinShares, haftalık yeni bir piyasa güncellemesinde , kurumsal yatırımcıların üst üste beşinci haftadır kripto tröstlerinden para çektiğini açıkladı .

İlginizi çekebilir

15 Mayıs’tan 19 Mayıs’a kadar kripto para yatırım fonlarından 32 milyon dolar değerinde varlık çekildi ve son beş haftada toplamda 232 milyon dolarlık fon çıkışı gerçekleşti.

Daha önce, dijital varlıkları tutarlı bir şekilde destekleyen ABD başkan adayı Robert Kennedy Jr., ilk kripto para birimini bir demokrasi örneği olarak adlandırmıştı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.