Ana SayfaAltcoin HaberleriBware Coin Nedir? INFRA Coin Tüm Detaylar

Bware Coin Nedir? INFRA Coin Tüm Detaylar

spot_img

Bware ( INFRA Coin) Gateio borsasında listeleneceğini duyurmasının ardından , proje ile ilgili detaylara bu makalemizde yer verdik. İşte detaylar Bware Coin ()INFRA Coin) Nedir, Nasıl Alınır? INFRA Coin Tüm Detaylar

BWARE Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın

Bware Coin nedir?

Bware Labs, üst düzey bir altyapı ve geliştirme araçları sağlayıcısı ve piyasadaki en gelişmiş merkezi olmayan blockchain API platformu olan Blast Protocol’ün yaratıcısıdır.

Blast şu anda Web3 altyapı alanında en hızlı yanıt sürelerini sağlıyor ve halihazırda çok sayıda tanınmış Web3 şirketi tarafından kullanılıyor.

Proje ana ağı Şubat 2023’ten beri yayında ve herkesin hem bir düğüm sağlayıcısı hem de bir protokol temsilcisi olarak katılmasına izin veriyor.

Blast, düğüm operatörlerini performanslarına göre ödüllendirecek şekilde kurulurken operatör sayısı, hem operatörler hem de yetki verenler için yüksek getiriyi garanti etmek üzere platforma gelen istek sayısıyla doğru orantılıdır.

Blast, düğüm operatörlerini performanslarına göre ödüllendirecek şekilde kurulurken operatör sayısı, hem operatörler hem de yetki verenler için yüksek getiriyi garanti etmek üzere platforma gelen istek sayısıyla doğru orantılıdır.

INFRA Coin Nedir?

INFRA Coin , tüm Bware Labs ekosisteminin arkasındaki itici güç olarak hizmet ediyor. Blast’ın izinsiz ve merkezi olmayan bir platforma tam geçişini sağlayacak ve platformun genel büyümesini ve gelişimini hızlandıracaktır.

token Bilgileri Jame Adı: Bware
token Sembolü: Infra
Max Tedarik: 100.000.000 Infra token
Türü: ERC-20: Avalanche

Bware Labs, endüstrinin en yüksek performanslı ve en güvenilir altyapı hizmetlerini ve geliştirme araçlarını sunarak Web3 zorluklarının üstesinden gelmeyi ve küresel kabulü artırmayı hedefliyor.

INFRA Coin kurucusu kim?

Bware Labs, kurucusu Flavian Manea’dır . Manea CEO ve Kurucu Ortak olup, Web3 alanında 6 yıldan fazla ve teknolojide 10 yıldan fazla deneyime sahip bir Yazılım Mühendisidir.

Flavian, merkezi altyapı alanına karşı start-up’ına liderlik etmeden önce, başka bir altyapı şirketi için tüm blockchain entegrasyonlarından sorumluydu!

INFRA Coin kurucu kim

Bware Labs nasıl, nereden alınır?

Bware Labs  ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

INFRA Coin yorum, geleceği

Bware Labs’ın misyonu, Web3 oluşturucularına geliştirmeden üretim sürümüne ve ötesine kadar tüm blockchain yolculukları boyunca yardımcı olacak bir altyapı ve geliştirme platformu oluşturmaktır. Dünya çapında blockchain benimsenmesinde belirleyici bir rol oynamayı hedeflemektedir.

INFRA projesi henüz çok yeni bir proje olup, söz konusu listeleme  gerçekleşip gerekli verilerin oturmasının ardından bölüm yeniden güncellenecektir.

Makalede yer alan bilgilerin sadece bilgilendirme amaçlı olup, yazım sırasındaki veriler olduğu unutulmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka bireysel araştırmasını yapmalıdır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar