Kıdemli Ekonomi Danışmanından Bitcoin Hakkında Şok Açıklama!

bitcoin döviz kuru
Abone Ol 

Alman sigorta şirketi Allianz’ın kıdemli ekonomi danışmanı Mohamed El-Erian, bitcoin’in asla büyük yatırımcılar için küresel bir rezerv para birimi olmayacağını söyledi. Kıdemli Ekonomi Danışmanından Bitcoin Hakkında Şok Açıklama! Bitcoin döviz kuru 100.000 doları geçmeyecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ekonomi Danışmanından Açıklama: ‘Bitcoin Döviz Kuru 100.000 Doları Geçmeyecek!’

Mohamed El-Erian, kripto para birimini, büyük yatırımcı coşkusu, aşırı tüketim ve aşırı üretim sayesinde Kasım 2021’de zirveye ulaşan teknolojik bir yenilik olarak görüyor. Fakat kripto kışı ve olumsuz makroekonomik olaylar bu ilerlemeyi durdurdu ve ekosistem artık “güçleniyor”.

El-Erian’a göre, ayı piyasasının en kötüsü geride kaldı. Ve kripto piyasası şu anda zor zamanlardan geçse de, yine de “ödeme ekosisteminin” önemli bir parçası olmaya devam edecek.

Ekonomist, denetleyici makamların uygun kurallar getirmesi durumunda bitcoin ve bazı altcoinlerin sorunlarının çözüleceğinden emin. Ancak önde gelen kripto para biriminin fiyatının 100.000 doların üzerine çıkacağını düşünmüyor.

İlginizi Çekebilir

“Bitcoin’in küresel bir para birimi haline geleceğini ve kurumsal yatırımcılardan kabul göreceğini düşünmüyorum. İnsanlar 100.000, 200.000 veya 300.000’e ulaşacağını söylediğinde, BTC’nin büyük ölçüde benimsendiğini varsayıyorlar, ancak bu olmayacak.

Aynı zamanda, Kraken kripto borsasındaki analistler, bitcoin’de on kat artış bekliyor . Fon yöneticisi ARK Invest Ekim ayında Bitcoin’in ABD doları da dahil olmak üzere çoğu fiat para biriminden daha değerli olabileceğini söyledi . Analist ve deneyimli kripto tüccarı Tone Vays , Bitcoin’in bir sonraki madenci ödül kesintisinden önce bile 2023’te %400 artacağını belirtti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.