Kiba Inu Nedir? KIBA Coin Teknik Analiz!

kıba coin teknik analiz

KIBA Coin, Naruto anime/manga serisinin ana destekleyici karakterlerinden biri olan Kiba Inuzuka’dan esinlenmiştir. Peki tam olarak Kiba Inu Nedir, Nasıl Alınır ? KIBA Coin Yorum, Geleceği ve Teknik Analiz!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kiba Inu (KIBA Coin) Nedir?

Kiba Inu, uzaydaki en güvenli Dex ve Launchpad’i oluşturarak mem paralarının bütünlüğünü geri sağlıyor. KibaSwap, takas, KibaFomo, Honeypot Checker, KibaTools ve KibaReports’u zaten içeriyor. Bu alanda yaygın olan eğlenceli ve organik büyümeden yararlanmak için bir meme tokenıdır. Ekip yeni gelenlerin ve OG’lerin sık sık karşılaştığı sorunları çözen bir yardımcı programdır. Resmi web siteye göre ekip, en iyi olarak kabul edilen ve diğerleri taklit etmeye çalışan bir topluluktur. Hepsinden iyisi, daha yeni başlıyoruz demektedirler. KibaSwap’ı hemen burada cüzdanınızı bağlayarak veya Kiba.app’i ziyaret ederek kullanabilirsiniz . Bazı özellikleri kullanmak için cüzdanda Kiba Inu tokenlarının olması gerekir.

Her birinin kendi piyasa değeri olan iki zincirleri var. Piyasa değerleri dalgalanır ve düzenli olarak düzleşir. En rahat ettiğiniz yerden satın alın, diğer zincire her zaman köprü kurabilirsiniz.

Kiba Inu, dünya çapında tanınmak için büyümeye devam etme misyonunda olan, topluluk tarafından yönlendirilen bir ERC20 tokenıdır. 

KIBA Coin, Naruto anime/manga serisinin ana destekleyici karakterlerinden biri olan Kiba Inuzuka’dan esinlenmiş olup, yanında her zaman güvenilir köpek arkadaşı Akamaru vardır.

Kiba Inuzuka yoldaşlarına sadıktır ve onları korumak için her şeyi yapacaktır. Bu, KIBA tokenının somutlaştırmayı amaçladığı enerjidir. Birlikte büyümek isteyen güçlü, destekleyici bir topluluk.

Kiba Inu Toplam Arzı Ne Kadar?

Kiba Inu Toplam Arz: 1.000.000.000.000 KİBA’dir.

Önerilen Makaleler

Kiba Inu Fiyat, Grafik ve Piyasa Değeri!

Bilgikripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz .Kıba Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz.

KIBA COİN

Kiba Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Kiba alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir KIBA Inu alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • Kiba Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Kiba Coin Yorum ve Geleceği!

Kiba Coin Yorum ve Geleceği , Kıba ınu Coin in şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük fiyat 0.0000001388 $ iken, en yüksek fiyat 0.00009216 $ olmuştur. Kıba son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Kıba ınu Coin Teknik Analiz!

Gerçek zamanlı toplu Kiba Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. KIBA /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgikripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.