JPMorgan, DeFi Test Anlaşması Gerçekleştiriyor!

JPMorgan

JPMorgan Chase & Co bankası 100.000 Singapur dolarını (yaklaşık 71.000 $) tokenleştirdi ve ardından Japon finans grubu SBI Digital Asset ile tokenize yen ile takas etti. JPMorgan, Polygon Blockchain Kullanarak DeFi Test Anlaşması Gerçekleştiriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

JPMorgan, Polygon Blockchain Kullanarak DeFi Test Anlaşması Gerçekleştiriyor

Test anlaşması, Singapur Para Otoritesi (MAS) tarafından başlatılan Guardian pilot projesinin bir parçası olarak yapıldı. Deney, Polygon blok zinciri temelinde geliştirilen bir altyapı ve Aave DeFi projesinin değiştirilmiş bir versiyonunu kullandı.

Wall Street finans şirketleri, örneğin gün içi geri alımlar – kısa vadeli sabit getirili borçlanma – ve sınır ötesi işlemler için işlerinde blok zincirinin kullanımını aktif olarak araştırıyorlar. Bununla birlikte, ilgi alanları, kullanıcıların katılmak için izin almalarını gerektiren özel blok zincirlerine odaklanmıştır.

İlginizi Çekebilir

Aynı zamanda, kamu blok zincirleri, izole veya parçalanmış likidite gibi sorunları ortadan kaldırma potansiyeline sahiptir. Daha önce Singapur bankası DBS’nin , MAS tarafından düzenlenen Guardian projesinin bir parçası olarak tokenize devlet tahvillerinde alım satımı test etmeye başladığı da hatırlanabilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
[table “4” not found /]