Jim Cramer’ın Dogecoin Uyarısı !

Mad Money sunucusu Jim Cramer, dogecoin (DOGE) hakkında uyarıda bulundu. Mem kripto para biriminin bir menkul kıymet olduğunu ve düzenleneceğini söyledi. Ayrıca dogecoin arzını da sorguladı. Jim Cramer’ın Dogecoin Uyarısı ! Billy Markus, Cramer’a “Lütfen Kendinizi Eğitin” ! 

Jim Cramer ‘ ın Dogecoin Uyarısı !

CNBC’nin Mad Money programının sunucusu Jim Cramer Perşembe günü dogecoin’e (DOGE) yatırım yapma konusunda uyardı. Cramer, bir finansal haber ve okuryazarlık sitesi olan Thestreet.com’un kurucularından olan eski bir hedge fon yöneticisidir.

“Lütfen dogecoin konusunda dikkatli olun” diye tweet attı ve meme kripto para biriminin “güvenlik olduğunu” ve “düzenleneceğini” ekledi. Ayrıca şunları yazdı: “Borsalar için para kazanmak için her gün kaç tane olduğunu ve kaç tanesinin yaratıldığını öğreneceğiz.”

Dogecoin Uyarısı

Cramer’in Perşembe günü CNBC’de de yayınlanan popüler meme parası hakkındaki yorumu Twitter’da büyük ilgi gördü.

Birçok kişi Cramer ile aynı fikirde değildi. Bazıları Mad Money sunucusuna dogecoin’in bir menkul kıymet olmadığını ifade ederek, onun böyle olduğu sonucuna nasıl vardığını sorguladı. Bazı insanlar, Cramer’i blok zincirleri ve DOGE’nin arzı konusundaki bilgi eksikliğinden dolayı eleştirdi.

Önerilen Makaleler

Billy Markus, Cramer’a “Lütfen Kendinizi Eğitin” ! 

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Cramer’a yanıt verdi:

”Lütfen blockchain’in nasıl çalıştığını öğrenin. Her gün kaç tane olduğu ve kaç tane yaratıldığı zaten iyi biliniyor. Herkese açık blok zincirindeki herkese açık koddadır ve herkes tarafından kolayca görülebilir.”

Ek olarak ise ;

“Güvenlik açısından, bu bir iş kanıtı kripto para birimidir, bu nedenle madeni paraları bloktan almak için çalışmaya başlamanız gerekir. Howey Testi kapsamında uygun değildir. Bitcoin ile aynı şekilde çalışır. Aslında, bitcoin ile %99,5 aynı koddur. Lütfen kendinizi eğitin,” diye vurguladı Markus. Ayrıca Cramer’in uyarısının “Dogecoin için şimdiye kadarki en büyük boğa sinyali” olduğunu tweetledi.

Dogecoin, piyasa değerine göre 11. en büyük kripto para birimidir.  Meme kripto para biriminin Tesla CEO’su Elon Musk ve Shark Tank yıldızı Mark Cuban da dahil olmak üzere birçok destekçisi var. Musk, dogecoin’i işlemler için en iyi kripto para birimi olarak görüyor .

Son zamanlarda Tesla , bazı ürünler için DOGE kabul etmeye başladı . Kripto topluluğunda Dogefather olarak bilinen Musk, kişisel olarak bazı dogecoinlere de sahip.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.