JasmyCoin (JASMY) Yorum, Geleceği – Ocak 2023

Makale tarihiyle tüm kripto varlıklar arasında ilk 130 içerisinde yer alan JasmyCoin popülerliğini korumaya devam ediyor. Bu yazımızda Ocak 2023 tarihine dair uzman analistlerden JasmyCoin (JASMY) yorum, geleceği ve fiyat tahmini hakkında verileri derledik.

JasmyCoin nedir?

JasmyCoin, kullanıcıların Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarından elde ettikleri verileri çeşitli şirketlere satabildiği bir veri pazarı projesidir. JASMY, projenin yerel hizmet tokenidir ve aynı zamanda Jasmy veri platformunda ödeme aracı işlevini de görür.

JasmyCoin nereden alınır?

JasmyCoin almak istediğiniz zaman en güvenilir kripto para borsası Binance’dir. Buradan yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatarak sizde Binance’e kaydolabilir, komisyon kazancı ve bonus kazanabilirsiniz.

JasmyCoin (JASMY) yorum, geleceği – Ocak 2023

JasmyCoin (JASMY) hakkında tüm yorum, geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için topladık. Fakat bilinmesi gereken en önemli nokta kripto paralar çok değişkendir. Bu yüzden kimse tahminlerinde %100 doğru cevabı veremez. Bu yüzden burada yer alan veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

7 Ocak 2023 tarihinde bu yazıyı yazarken, JASMY yaklaşık 0,003831 $’dan işlem görüyordu. Kripto paranın geleceği hakkında yorum yapmadan önce geçmiş verilerine bir göz atalım.

jasmy coin

  • Yazı tarihiyle JasmyCoin fiyatı 0,00382 Dolar
  • Yaklaşık 2 yıl önce 1 Jasmy fiyatı 4.99 Dolar olarak kayda geçmiştir.
  • Tüm zamanlar en düşük fiyatıysa $0.002747 ile 8 gün önce (Aralık 29) kayda geçmiştir.
  • Son 30 gün içerisinde en düşük fiyat $0.002747, en yüksek fiyat $0.00391 olarak bildirilmiştir.
  • Tüm grafik ele alındığında dolaşan arz ve marketcap karşılaştırıldığında Jasmy’nin tekrar eski ATH seviyesine gelmesi çok zor gözüküyor.
  • Jasmy piyasa hakimiyeti 0,02% olarak bildirilmiştir.
  • 2022’de JASMY, yılın başından bu yana 0,09 $ seviyesinin altında kaldı.

CoinCodex’in  2023 için kısa vadeli bir JasmyCoin fiyat tahmini vardı ve bu, tokenin değerinin 2023’ün başında 0,003863 $ olabileceğini gösteriyordu.

Uzun vadede, algoritma tabanlı Wallet Investor  web sitesi , JASMY’nin önümüzdeki 12 ay boyunca zorlu bir süre içinde olabileceğini ve 2023’te yalnızca 0,000313 dolara ulaşabileceğini öne sürdü.

Gov Capital  , yatırımcılar için kıyamet anlamına gelen bir JASMY fiyat tahmininde bulundu. Yapılan açıklamaya göre Jasmy zombi coinler kategorisine girebilir. 

Jasmy Coin Sıkça Sorulan Sorular

Jasmy Coin toplam arzı nedir?

Jasmy toplam arzı 50.000.000.000 ‘dir.

Jasmy coin dolaşan arzı nedir?

Jasmy dolaşan arzı 46.399.999.999’dir.

Jasmy coin en yüksek kaçı gördü?

Jasmy coin en yüksek 4.99 Doları gördü.

Jasmy coin ne zaman çıktı?

Jasmy 2021’in başında çıktı.

Jasmy kurucusu kimdir?

Kazumasa Sato Jasmy coin Ceo’su ve başkanıdır.

Diğer Coin Yorumları;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.